Dekorasyon

Beymen Ev Dekorasyonu

Beymen Ev Dekorasyonu

Beymen Ev Dekorasyonu

Beymen Ev Dekorasyonu Dekorasyon üzerine çok yazı yazdım, çok örnek verdim. Kendimi tekrar etmek istemediğim için farklı yöntemler geliştirmeye çalışıyorum. Dekorasyon örnekleri göstermek yerine Model evler oluşturarak dekorasyona ilgi duyanlara yardımcı olmak isterim. Bu yazımda dekorasyon hakkında bilmeniz gerekenlerin yardımıyla- 3+1 ve yaklaşık 130-140 metrekarelik bir ev tasarlayacağım. Zamanla 1+1 stüdyo, 2+1 ve 4+1 daire, dubleks, tripleks ve villa model dekorasyon tasarımlarımı sizlerle paylaşacağım.

Tekzen Ev Dekorasyon Fikirleri
Tekzen Ev Dekorasyon Fikirleri

Koyu renk zemin ve tv ünitesi vardır, masa ve sandalyeler kemik rengi tonlarındadır. Bu koyu tonlara tepki olarak açık renkli duvarlar, krem ​​renkli üçlü ve ikili kanepeler bulunuyor. Ayrıca perdeler ve halılar da mekanı aydınlatmak için aynı renk seçeneğine sahiptir. TV ünitesine canlılık getirmek için tekli sandalyeler, minderler ve bazı objeler farklı renk tonlarında kullanılmıştır.

Oturma odası dekorasyonu
Oturma odası dekorasyonu

Girişte göze çarpan ilk unsur ahşap süslemeler ve aydınlatmadır. Ahşap mobilyalar ve koyu lamine parke, açık renkli duvarlar ve İran kırmızısı kilimiyle uyum içindedir. Ahşap süs eşyaları yerine uygun bir elbise askısı tercih edebilirsiniz. Benim tavsiyem ahşap üzerine montaj askıları kullanılmasıdır.

Koçtaş Ev Dekorasyonu
Koçtaş Ev Dekorasyonu

Salon ve girişteki ahşabın kıvamı, yatak odasındaki açık mor çarşaf ve halıyla da uyumlu olmalıdır. Kahverengi mutfak dolapları evin tamamlayıcı parçalarıdır. Zemin için açık tonlu karoları tercih edebilirsiniz. Son olarak banyoda genel uyum için aynı kahverengi tonlarıyla dekorasyonu tamamlıyoruz. Geri kalanlar ise süs eşyalarının düzenlenmesi, tabloların asılması, saatler, aynalar, masalara biblolar gibi kişisel detaylardır.

Koçtaş Ev Dekorasyon Fikirleri
Koçtaş Ev Dekorasyon Fikirleri

Beymen ev dekorasyonları son dönemlerde oldukça trend olmuştur. Bir çok kullanıcı tarafından oldukça beğenilen Beymen salon takımları, koltuk takımları, mutfak dolapları ve lüx ev ürünleri oldukça başarılı şekilde kullanılmıştır. Beymen ürünleri diğer ev dekor ürünlerine göre biraz daha pahalı olsa da oldukça kaliteli ve kullanışlıdır.

Bir önceki yazımız olan Moda Life Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde Bellona Ev Dekorasyonu, İkea Ev Dekorasyonu ve İstikbal Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat