Dekorasyon

Enza Home Ev Dekorasyonu

Enza Home Ev Dekorasyonu

Enza Home Ev Dekorasyonu

Enza Home Ev Dekorasyonu Evinizin daha güzel ve zarif görünmesi için, profesyonellerin kullandığı bazı dekoratif hileler vardır, bunları uygularsanız evinizi anında daha güzel hale getirecektir. Sadece göründüğü gibi değil, gerçekten daha zarif ve güzel. Küçük bir ev ya da büyük bir ev olması fark etmez Enza Home her alanda kullanılabilen mobilyalar üretir.. Bu nedenle, ilkiyle başladığımızı unutmayın. Basitçe stratejik bir vurgu duvarı oluşturarak, duvar kağıdını astığınız anda evinizin daha güzel ve zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar kanepenin arkasındaki, yatağın başındaki, koridordaki duvar olabilir… Ne istersen. Tek bir duvara duvar kağıdı yapıştırarak hem çok daha hızlı yapacaksınız hem de en fazla bir veya iki rulo kağıda ihtiyacınız olacağından daha ucuza gelecektir.

Mudo Ev Dekorasyonu
Mudo Ev Dekorasyonu

Dekoratif pervazlar , herhangi bir alanı daha şık hale getirme gücüne sahiptir. Dekoratif seviyeyi önemli ölçüde yükseltebilirler. Ve hepsinden önemlisi, artık ağır alçı kalıplara veya pahalı ahşap kalıplara başvurmamıza gerek yok. Bugün pervazlar, tüm yaşamın mantarı olan polistirenden yapılıyor ve 5 yaşındaki bir çocuk tarafından bile yönetilebilir. Bunları monte etmek için sadece bir kesicinin mükemmel bir şekilde yapabileceği bir kesici alete ve mahallenizdeki herhangi bir hırdavatçıdan yapıştırıcı alabilirsiniz. Yani izinli bir gününüzün sabahında pervazlarla bir duvarı dönüştürebilecek ve o mekanın dekorasyonunu çok daha zarif ve güzel bir hale getirebileceksiniz.

Mondi Ev Dekorasyonu
Mondi Ev Dekorasyonu

Enza Home oldukça süslü mekanlarda en çok kullanılan kaplamalardan bir diğeridir. Sadece dekoratif düzeyi yüksek evlere bakmanız yeterli, duvar kağıdı ve pervazların yanı sıra palillería duvarlarının da bir başka ortak payda olduğunu göreceksiniz. Bu kaplamanın montajının biraz daha karmaşık olduğu doğrudur, ancak biraz beceriniz ve doğru alet ve malzemelere sahipseniz, evinizi kökten değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, bugün elinizin altında önceden monte edilmiş palillería panelleri var ve bunları monte etmek çok basit, bu yüzden eğer maddi gücünüz varsa, görev çok daha hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Koçtaş Ev Dekorasyonu
Koçtaş Ev Dekorasyonu

Kanepe bir oturma odasındaki en hacimli mobilyadır, değil mi? Görsel ağırlığı en fazla olan mobilyadır. Bu nedenle, kanepenizin modası geçmiş, yıpranmış, çirkin döşemesi varsa veya artık beğenmediyseniz, tüm oturma odanız aynı görünecektir: çirkin, eski vb. Bir örtü alın, kanepenin üzerine koyun ve kısa sürede oturma odanızın dekorasyonunu tamamen değiştirmiş olacaksınız. Size yeni bir kanepe almanızı, hatta sahip olduğunuz kanepeyi yenilemenizi veya yeniden döşemenizi söylemiyorum, sadece üzerine güzel bir örtü koyun. Günümüzde güzel ve kaliteli koltuk kılıflarını çok çok uygun fiyatlara bulabiliyoruz.

Kelebek mobilya koltuk takımı
Kelebek mobilya koltuk takımı

Minderler bir odaya görsel zenginlik katan unsurlardır, pastanın üzerine kremadır. Oturma odanızın dekorasyonuna uygun birkaç güzel minder koyun, evinizin bir anda daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Yastıklara bir servet harcamanızı da söylemiyorum. Yeni yastıklar almanıza bile gerek yok. Sadece minder kılıflarını satın alabilirsiniz, başka bir şey değil. Ancak, iyi seçilmiş bazı yenilerini koymadan ve oturma odanızın başka bir şeye benzediğini fark etmeden, tekstillerin dönüştürücü gücünü hayal edemezsiniz, çok daha güzel. Bu noktada size yeni perde alın demeyeceğim, sadece güzelce asarak evinizi anında daha şık ve güzel gösterebilirsiniz. Bu noktada size yeni perde alın demeyeceğim, sadece güzelce asarak evinizi anında daha şık ve güzel gösterebilirsiniz.

İstikbal Yemek masası
İstikbal Yemek masası

Öncelikle, perdelerin her zaman mümkün olduğunca yüksek duvara asılması ve en azından yere değmesi. Perdelerinizi bu şekilde asarsanız, pencerelerinizi daha ince, tavanlarınızı daha yüksek, perdelik kumaşınızı daha güzel, pencerelerinizi daha çerçeveli hale getirmiş olursunuz. Ve sadece perdelerinizi doğru asın! Ama yine de perdelerle daha fazlasını başarabiliriz: 2 metrelik bir pencere için, perdeler gergin olarak ölçüldüğü için toplam genişliği 3.50 metre olan perdelere ihtiyaç vardır.

Ev Dekorasyonu
Ev Dekorasyonu

Bu 3,50 metrelik perdeler, katlanıp katlandığında yaklaşık 2,40 boyutunda olacaktır: Sadece 2 metrelik pencerenizi kapatacak kadar ve her iki tarafta yaklaşık 20 cm. 3,50 metre boyunda almak yerine en az 4 metre boyunda alın. Niye ya? Çünkü daha fazla kumaşları varsa, daha fazla kıvrım olacaktır ve bir perdenin kıvrımları ne kadar fazlaysa, o kadar zarif ve güzel görünürler. Bu kadar basit. Perdelerinize daha güzel görünmelerini sağlamak için uygulayabileceğiniz bir diğer kaynak ise onları yerden yaklaşık 20 cm yüksekte tutmaktır.

Enza Home
Enza Home

Bin Fikir’de büyük resimleri asmaktan bahsetmiştik ve büyük bir resmi veya sanatı geniş formatta koymak, yerleştirildiği köşede çok çekici ve zarif bir odak noktası oluşturuyor. Büyük tablolar astığımızda, mekanımıza bir sanat galerisi, müze veya dekoratif seviyesi yüksek bir mekan benzeri bir estetik kazandırıyoruz. Ve göz bunu hemen algılar ve dekoratif seviyesi yüksek mekanlarla tam olarak ilişkilendirerek evinizin seviyesini hemen yükseltir. Bu kadar basit. Büyük bir XXL tablosu satın alamıyorsanız veya almak istemiyorsanız, günümüzde çok iyi baskıları çok iyi fiyatlarla satan birçok çevrimiçi mağazamız var:

Bir önceki yazımız olan Polisan Duvar Boyası Renkleri başlıklı makalemizde Dış Cephe Duvar Boyama, Duvar Boyama ve İç Cephe Boyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat