Abajur - AydınlatmaGenel

Ev Dekorasyonunda Mumlar

Ev Dekorasyonunda Mumlar

Ev Dekorasyonunda Mumlar

Ev Dekorasyonunda Mumlar Dekorasyon söz konusu olduğunda mumlar çok popülerdir. Rahat, dinlendirici ve romantik bir atmosfer yaratabiliyorlar ve aynı zamanda çok erişilebilirler. Masa düzenlemeleri hala en iyi seçenektir ve ayrıntılı düzenlemeler aramaya gerek yoktur.

Taş süslemeli mumlar
Taş süslemeli mumlar

Örneğin, sadece bir cam kap, meyveler ve bir mum ile, fazla çaba harcamadan ve para harcamadan güzel bir merkez parçası elde edeceksiniz. Ayrıca çiçekler, kurdeleler, kumaşlar kullanabilirsiniz ve hatta daha popüler hale gelen bir fikir, su ile cam kaplar kullanmak ve içinde yüzen mumlar bırakmaktır.

Şişede mumlar
Şişede mumlar

Süslemenin arka planı olarak bazı küçük taşlar kullanarak suyu ve küçük bir buket çiçeği yerleştirebiliriz. Ve yanan mumu, istediğimiz etkiyi bozmadan yüzebilmesi için küçük olması gereken suyun üzerinde yüzen bırakın.

Mum
Mum

Ev dekorasyonu için eşsiz bir çekiciliği ve uygun fiyatı olan iki unsur varsa, bunlar mum ve çiçeklerdir. Hem partilerde hem özel günlerde hem de hafta boyunca günlük sofralarda aranjman ve süslemelerde kullanmak şimdiden bir klasik.

Fanus içinde mumlar
Fanus içinde mumlar

Mumlar rahatlatıcı bir gizem sunar, çoğu zaman özel özelliklerle gelirler, sadece özel günler için, en çeşitli renk ve kombinasyonlarının yanı sıra şekillerini de vurgularlar.

Çiçekli mum çeşitleri
Çiçekli mum çeşitleri

Çiçekler her zaman var olan en çekici doğal dekorasyon olmuştur. Görme, koklama ve dokunma duyuları için mükemmel bir kombinasyon ve hepsinden önemlisi, yılda bir kez bize bahçemizden bir bitki veren ücretsiz bir hediye.

Ahşap mum modelleri
Ahşap mum modelleri

Her mevsimin çiçek veren bitkileri vardır ve bu çiçekler, duruma bağlı olarak kontrast oluşturmak ve gerçekten çekici aranjmanlar elde etmek için zıt mum renkleri ile birleştirilebilen karakteristik renklerine sahiptir.

Ağaç dalları ve mumlar
Ağaç dalları ve mumlar

Romantik bir akşam yemeği için koyu ve koyu kırmızıları mor mumlarla, yeşil mumları yaseminle kombinleyerek tüm hafta boyunca dekorasyon için tercih edebilirsiniz.

Ağaç kabuğundan mumlar
Ağaç kabuğundan mumlar

Ev Dekorasyonunda Mumlar Kuşkusuz olasılıklar sonsuzdur, ancak bugün hem mumları hem de çiçekleri bir cam kaseye suyla daldırmayı içeren özel bir fikre yaslanacağız, ancak çiçekleri sadece daldırmayı ve mumları dışarıda bırakmayı da seçebilirsiniz. İki seçenek çok güzel. Kendiniz karar vermeniz için mum ve çiçeklere dayalı merkezlerden küçük örnekler bırakıyoruz.

Ev Dekorasyonunda Mumlar

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat