Dekorasyon

Evinizin Daha Lüks Görünmesini Sağlayan Yöntemler

Evinizin Daha Lüks Görünmesini Sağlayan Yöntemler

Evinizin Daha Lüks Görünmesini Sağlayan Yöntemler

Evinizin Daha Lüks Görünmesini Sağlayan Yöntemler ve gerçekten daha lüks olması için inanın çok fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Dört küçük detay ve biraz çalışma ile evinizi çok daha şık bir hale getirebileceksiniz. Hepsinden iyisi, az parayla evinizi daha lüks gösterebileceksiniz. Aşağıda görebileceğiniz daha lüks bir ev yapmak için size bazı fikirler vereceğiz. Ve videoyu görmek istemiyorsanız, altında fotoğraf ve metin içeren makaleniz var. Bazı eski kapıların marangozluğu çok karanlık olma eğilimindedir ve bazen de zamanla aşınır ve şekil değiştirir, bu da tüm alana eski, eski ve çirkin bir hava verir. En iyi çözümlerden biri kapıları boyayarak onlara yeni bir hayat, daha genç ve modern bir görünüm kazandırmaktır.

Modern salon modelleri
Modern salon modelleri

Tüm kapıları boyadıktan sonra inanın eviniz daha modern ve daha lüks görünecek. Ve onları beyaza boyarsanız, tüm eviniz çok daha büyük görünecektir. Kapıları boyamak için sadece birkaç zımpara bloğu, su bazlı emaye, düz bir fırça veya pim ve birkaç iplik veya sıfır gözenekli ruloya ihtiyacınız var ve birkaç hafta sonu tüm eviniz daha güzel ve lüks görünecek. Ayrıca ihtiyaç duyduklarını düşünüyorsanız dolaplarınızı güncelleyin. Kapı kanatlarınız sade ise çok daha ileri gidebilir, sadece düz kapı kanatlarına yapıştırıp pervaz ve şeritler ekleyerek daha lüks ve güzel kapılar elde edebilirsiniz.

Lüks koltuk modelleri
Lüks koltuk modelleri

İhtiyacınız olan tek şey kapılara yapıştırmak için ahşap çıtalar ve yapıştırıcı, ardından kapı ile aynı renge boyayıp, evinizin daha güzel görünmesi ve daha iyi hissettirmesi için kapılarınızı ve dolaplarınızı tamamen daha güncel hale getirmek. Tavan lambaları, evimizin bize en lüks dokunuşlarını katmak için sunduğu dekoratif bir hediye olabilir. Ve sadece tavan olanlar değil, masa ve zemin olanlar da. Ve lambayı satın almamıza bile gerek yok. Daha lüks, göz alıcı ve güzel bir abajur için abajuru değiştirin ve herhangi bir alana son derece zarif bir dokunuş katın. Abajurlarınız zamanın geçişinden dolayı biraz eski veya çirkin ise tereddüt etmeyin, bugün o lüks ve zarif dokunuşu basit ve etkili bir şekilde ekleyebileceğiniz çok ucuz abajurlarımız var.

Kırmızı koltuk takımı modelleri
Kırmızı koltuk takımı modelleri

Aynalar, bir evin daha lüks görünmesini sağlamak için en etkili kaynaklardan biridir, çünkü aynalı yüzeyi lüks ve sofistike bir dokunuşa sahiptir. Böylece ayna ekleyerek evinizin daha lüks, daha aydınlık ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Büyük bir ayna ile asla yanlış gidemezsiniz, ayna ile lüks bir renk tonu eklemenin en etkili yolu. Ancak birkaç tane daha küçük olanı da kullanabilir ve büyük bir mozaik oluşturabilirsiniz. Tabii ki benim tavsiyem, ister bir ister birkaç tane olsun, etki daha etkili olacağı için büyük bir kompozisyon üzerine bahis yapın.

İstikbal salon takımları
İstikbal salon takımları

Nasıl ki marangozluğu boyayarak tüm eviniz daha lüks ve güzel görünecekse, eskimiş kapı kollarınız ve dolaplarınız varsa, onları daha modern ve zarif olanlarla değiştirdiğiniz an, tüm mobilyalarınızı da daha güzel göstereceksiniz. daha zarif. Ayrıca evinizde sahip olduğunuz en büyük şeyin mobilyalar olduğunu düşünün ve şık ve lüks görünüyorlarsa tüm eviniz aynı görünecektir. Hepsinden iyisi, bugün çok iyi bir fiyata güzel bir tasarıma sahip kulplarımız olduğundan, dolap, çekmece ve kapıların kulplarını, kulplarını ve düğmelerini küçük bir fiyata değiştirebiliyoruz. Ancak sadece atıcılarda kalmayın. Mobilya parçasının buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, her zaman boyayabilir ve daha lüks ve zarif bir duruma tamamen yenileyebilirsiniz.

Avangard koltuk takımı
Avangard koltuk takımı

Onları boyayabilir, vinil veya şablonlar, duvar kağıtları ile süsleyebilir ve evimizin daha lüks görünmesini sağlamak için pratik olarak yeni mobilyalara dönüştürebiliriz. Her zaman mümkün değildir ve büyük bir halı, alanın büyüklüğüne çok bağlı olduğu için tüm odalarda iyi görünmez. Ancak nispeten küçük bir halınız varsa veya geniş bir oturma odanız varsa, oturma odasını daha lüks ve zarif göstermenin bir yolu, kesinlikle oturma odasındaki tüm mobilyaları birleştiren büyük bir halı eklemektir. Bu sayede tüm odanız anında daha güzel görünecek, çünkü tüm parçalar birbirine bağlı olacak ve aynı takımın parçası olacak ve tek bir hareketle sıcaklık, doku ve renk katabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2022 Doğtaş Yemek Odası Modelleri, Doğtaş Yemek Odası Dekorasyonu ve Doğtaş Yemek Odası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu