Oturma Odası Dekorasyonu

İKEA Oturma Odası Dekorasyonu

İKEA Oturma Odası Dekorasyonu

İKEA Oturma Odası Dekorasyonu

İKEA Oturma Odası Dekorasyonu Yaptığım dekorasyon projelerinin birçoğunda müşterilerimin çok güzel ve iyi dekore edilmiş evleri var ve benden tavsiye istediklerinde bazıları şaşırıyor çünkü onlara dedikleri gibi dört şey eklemenin dönüşmek için yeterli olacağını söylüyorum. kişilik, karakterli, güzel bir oturma odasına oturma odası. Ve çoğu durumda, mobilyalara çok para harcamak veya tüm dekorasyonu değiştirmek değil, normal bir odayı dergi haline getirmek için belirli yerlere küçük aksesuarlar eklemek doğru. Sırada göreceğimiz şey bu, oturma odanızı etkili bir şekilde dönüştürmek için hızla uygulayabileceğiniz 10 basit ve ucuz fikir.

Vivense Oturma Odası Dekorasyonu
Vivense Oturma Odası Dekorasyonu

Boya, herhangi bir alanı dönüştürmek için elimizdeki en güçlü, etkili ve ekonomik kaynaktır. Bu nedenle, yeni bir oturma odasını sergilemek istiyorsanız, bunu hızlı ve ekonomik bir şekilde yapmak için boyamaktan daha iyi bir yol düşünemiyorum. Ve nasıl boyanır? Bu pek çok faktöre bağlıdır, ancak kendinize şu basit soruları sorabilirsiniz: Sıcak bir oturma odası istiyor muyum? Cevabınız evet ise, toprak renkleri, yumuşak kahveler, bej, vanilya gibi sıcak tonları tercih edin.

İstikbal Oturma Odası
İstikbal Oturma Odası

Aydınlık bir oturma odası istiyor muyum? Ardından beyaz tonları, kırık beyaz, sıcak beyaz, parlak beyaz vb. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda beyaz var. Rahatlatıcı bir salon istiyor muyum? Ardından, yumuşak maviler ve yeşiller gibi rahatlatıcı renklere bahis yapın. Sakin ve dinlendirici bir atmosfer yaratacak renklerdir. Sadece duvarları boyayarak tüm oturma odanızı değiştirmiş olacaksınız.

Tekzen Oturma Odası Dekorasyonu
Tekzen Oturma Odası Dekorasyonu

İKEA Oturma Odası Dekorasyonu

Güvenli tarafta olmak için, boyamadan önce duvarlarda numuneler yapın. Bugün, bu rengi öğrenene kadar herhangi bir boya kabı almaya gerek kalmadan, duvarlarda kolay, etkili ve ekonomik bir şekilde numuneler yapmamızı sağlayan yeni Bruguer Test Cihazları gibi bu görevi bizim için kolaylaştıran ürünlerimiz var. sizin için mükemmel. Tüm Bruguer test cihazlarını buraya tıklayarak görebilirsiniz. Oturma odanıza karakter ve kişilik kazandırmak istiyorsanız, bu değerleri sağlayan unsurlar eklemeniz gerekir. Bugün gördüğümüz evlerin veya salonların çoğu aynı. Sosyal ağlar, sevdiğimiz bir şeye bakmamızı ve kopyalamamızı sağladı. Ve ilk başta fena değil, ama tüm bunlar kişiliksiz salonlara yol açıyor.

Şık oturma odası modelleri
Şık oturma odası modelleri

Bu nedenle, oturma odanıza kişilik kazandırmak için yapabileceğiniz bir şey, belirli ögeleri kişiselleştirmektir; örneğin, tipik dekoratif baskı galerisini koymak yerine, odaya olduğunuz dekoratif dokunuşu veren kişiselleştirilmiş tablolar veya tuvallerden oluşan bir galeri koymak gibi. arıyor, ancak başka hiç kimsenin sahip olmadığı unsurlarla. Örneğin, dijital albümler ve kişiye özel ürünler konusunda uzmanlaşmış firma ve lider İKEA, istediğiniz fotoğrafı gönderebileceğiniz ve tuval üzerine istediğiniz boyutta basıp, tablonuzu süsleyebilmeniz için kişiye özel kanvas seçeneklerine sahiptir. onunla ev. Duvarlarınıza kişilik kazandırmanın mükemmel bir yolu olduğunu düşünmüyor musunuz?

Modern oturma odası
Modern oturma odası

Bunu sadece tablolarla değil, minderler, kupalar, takvimler ve daha bir çok ürünle de yapabilirsiniz. Ve şimdi Anneler Günü geldiğine göre, bu fikir de muhteşem bir hediyeye dönüştürülebilir, değil mi? Güzel, modern ve tasarım masa ve sandalye takımlarına sahip odalar gördüm, ama pek iyi görünmüyorlardı ve bunun nedeni, masanın üzerine düşen hoş bir orta parça veya güzel bir tavan lambasının olmamasıydı. Bu pastanın üzerine krema gibi. Kremasız bir pasta, gördüğünüzde bir şeyin eksik olduğunu fark ediyorsunuz değil mi? Odanın her köşesinin güzel ve bitmiş görünmesini sağlayan bu küçük detaylardır. Onları küçümsemeyin, çünkü ne kadar sofistike olursa olsun, herhangi bir mobilya parçasından daha fazla dekoratif güce sahiptirler. Bu yüzden ortadaki parçalara dikkat edin ve hem sehpayı hem de yemek masasını güzel bir merkez parçasıyla süsleyin.

Bir önceki yazımız olan Bellona Oturma Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde Bellona Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri, Bellona Oturma Odası Dekorasyonu ve İKEA Oturma Odası Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat