Balkon Dekorasyonu

Vitra Banyo Tasarım Modelleri

Vitra Banyo Tasarım Modelleri

Vitra Banyo Tasarım Modelleri

Vitra Banyo Tasarım Modelleri Uzun zaman önce banyo, yalnızca kişisel hijyen için ayrılmış bir oda olmaktan çıkıp, bağlantının kesilip dinlenebileceği alanlar haline geldi. Ve böylece, evin geri kalanında olduğu gibi, dingin atmosferler elde etmek için sıcak bir minimalist tarz üzerine bahse gireceğimiz 2022‘de de öyle olmaya devam edecek.

Vitra Banyo Tasarım Modelleri
Vitra Banyo Tasarım Modelleri

Banyonuzu nötr tonlarda veya doğadan ilham alarak dekore edin , doğal malzemelerle oynayın , gereksiz aksesuarlardan kurtulun ve her şeyi çok düzenli tutun . Görsel kesintilerin olmadığı bir ortam yaratmak amacınız olacaktır.

Büyük formatının kaplamalar muazzam fiziksel ve mekanik özelliklere sahip doğal taş güzelliği birleştiren iç tasarım malzemeleri bir “olmazsa olmaz” haline gelmiştir. Ayrıca, zemine ve duvarlara montajı kolaylaştıran ve pratik olarak derzsiz sürekli yüzeyler elde edilen giderek daha hafif formatlarda üretilirler . Banyonuz daha büyük görünecek! Güvenli bir bahis esinlenerek bitirir taş ve mermer , bize sonsuz olanaklar sunan ve çeşitli dekoratif stilleri adapte.

Banyo Aydınlatma
Banyo Aydınlatma

Ayrıca , eski karoların üzerine silikon ve yapışkan bant veya yüzey yapıştırıcısı ile ( işe gerek yok !) monte edilen geniş formatlı paneller de bulacaksınız . Hüppe firması bunları çok çeşitli yüzeylerde satmaktadır.

Farklı şekillerdeki küçük seramik parçalar (altıgenler, üçgenler, dikdörtgenler…), çekici görsel efektler yaratmak için fayansları yerleştirme şeklinizle oynadığınız sürece, duvarların muazzam dekoratif potansiyelinden yararlanmanıza yardımcı olacaktır . Bu formatları beğendiniz mi? Mavi, pembe ve sarı tonlarında, parlak ve mat olarak giyilirler.

Dekoratif Banyo Modelleri
Dekoratif Banyo Modelleri

2022 Vitra Banyo Tasarım Modelleri ve Özellikleri

En son trendler, benzersiz ve özgün iç mekanlar yaratmak için kişiliği olmayan anodyne alanlardan uzaklaşmayı hedefliyor . Bu nedenle ahşap bir büfe veya konsolun hakim olduğu banyoların şık bir lavabo dolabına dönüştüğünü her geçen gün daha fazla göreceğiz. Estudio Hoc Volo ekibinin bu evde yaptığı buydu .

Arkadan aydınlatmalı aynalar , ortam ışığı sağlamanın yanı sıra , lavabo alanını aydınlatmak için apliklerden vazgeçmeyi mümkün kılan ve böylece duvarları temiz bırakan büyük dekoratif değere sahip unsurlardır . Herhangi bir dekoratif öneriye uymalarına rağmen, modern tarzdaki banyolar için idealdirler.

Banyo Mermerleri
Banyo Mermerleri

Ahşap her zaman bir trend ve 2022 banyolarında tepsilerden sabunluklara, kapaklı kutulardan dekoratif merdivenlere kadar her türlü aksesuarı şekillendirecek. Kontrol etmek için Zara Home, Kave Home, Leroy Merlin, Made.com veya Sklum web sitelerine girmeniz yeterlidir.

Yuvarlak şekiller eğiliminin de ulaşır dekorasyon banyosu ile, lavabo ve düzensiz ve değişken hatları doğadan ilham. Malzemelere gelince, Roca veya Laufen gibi ultra ince seramik ve porselen tasarımları ve ayrıca İspanyol Miapetra firması gibi geleneksel yöntemlerle işlenmiş doğal taşlar bulacaksınız.

Küçük banyolara karakter ve kişilik kazandırmak için en iyi kaynak haline geldiler . Ve değilse, bir nezaket tuvaletinin duvarlarını, büyük çiçek, botanik veya geometrik motiflerle cesur ve çarpıcı renklerde duvar kağıtları ile süsleyin ve nasıl bir değişiklik olduğunu göreceksiniz.

Dekoratif Banyo Modelleri
Dekoratif Banyo Modelleri

Dokusu ve dayanıklılığı nedeniyle bu doğal taş, zemin ve duvar kaplamalarında tercih edilen seçenek olmaya devam edecektir. Ve tüm tonları kaplayan müstehcen renkleri, çizimleri ve harika damarları sayesinde mermer, sonsuz tasarım olanakları sunuyor.

Bir alternatif, mermeri taklit eden porselen malzemeler ve sinterlenmiş taşlardır . Teknoloji sayesinde, farklı tonlar ve damarlar ile sonsuz tasarımlar oluşturulabileceği gibi, 2022’de dijitalden ilham alan grafikler, kaleydoskop efektleri veya örtülü asetatlar, büyük kahramanlar ile bitişler oluşturulabilir.

Banyo Süslemeleri
Banyo Süslemeleri
Vitra Banyo Bataryaları

Musluklarda hangi bitişlerin bir trend olduğunu bilmek ister misiniz? Siyah mat hem musluklar ve ekran profilleri, eşyalar ve aplikler önce sezonundan itibaren modası vardır. Başarısı , banyolara verdiği modern ve avangart görünümden kaynaklanmaktadır.

Beyaz armatürler, koyu renklerin hakim olduğu banyolarda kromatik bir kontrast sağlamak veya nötr dekorlarda dengeli, tek renkli alanlar elde etmek için armatürlere güçlü bir dönüş yapıyor.

Banyo Bataryaları
Banyo Bataryaları

Son olarak, ister pembe altın, pirinç veya vintage altın, ister mat veya saten yüzeylerde metal, herhangi bir alana stil katmak için armatürleri ve aksesuarları devralır. 2022 yılında pembe altından birçok tasarım göreceksiniz. Zarif ve sofistike mekanlar elde etme gücüne hayran kalacaksınız.

Bitkiler banyoları dolduracak, onları tazelik ve hayatla dolduracak. Banyoda olabilecek tüm bitkiler arasında espatifilio, pothos, monstera ve eğrelti otu şu anda süpürülenlerdir. Giderek daha fazla biz kendimizi çevreleyen etmeye çalışacak tür organik ve sürdürülebilir hijyen ürünleri olarak sabun çubukları doğal malzemelerle yapılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küçük Balkon Dekorasyonu Örnekleri başlıklı makalemizde 2022 Balkon, Balkon Dekorasyonu ve Küçük Balkon Dekorasyonu Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat