Abajur - Aydınlatma

Vivense Avize Modelleri

Vivense Avize Modelleri

Vivense Avize Modelleri

Vivense Avize Modelleri Lambalar, dekorasyon söz konusu olduğunda en çok imrenilen nesnelerden birini temsil eder ve birkaç önemli işlevi yerine getirdikleri için daha azı için değildir. Birincisi, öne çıkarmak istediğiniz unsurları öne çıkarırlar, ikincisi, odalara sıcaklık ve güzellik verirler ve üçüncüsü, o mekanda gerçekleşen görevi kolaylaştırırlar. Vivense Avize Modelleri ile evinizi farklılaştırabilirsiniz.

Yatak odası lambaları
Yatak odası lambaları

Modern tavan lambaları

Tavan lambaları çok yönlülüğe sahiptir. Sadece klasik bir şekilde, yani bir masaya, örneğin yemek odası masasına değil, aynı zamanda bir sandalyeye veya belirli bir köşeye de yerleştirilebilirler, böylece zemin veya masa lambalarının yerini alabilirler.Dikkate alınması gereken bir başka olasılık da, bir masaya yerleştirilebilirler, ancak ortasına değil, bir ucuna doğru hareket ettirilebilirler. Farklı boyutlar, yükseklikler veya tasarımlardan oluşan ilginç bir kompozisyon elde ederek birkaç uyumlu tavan lambası da yerleştirebilirsiniz. Diğer bir olasılık da, eğer dikdörtgen ise masanın her iki ucuna birer tane olmak üzere iki sarkıt lamba yerleştirmektir.

Modern tavan lambaları
Modern tavan lambaları

Bir lamba seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri, büyüklüğü ve kullanılması amaçlanan alanın büyüklüğüdür. Tasarımı da dikkate alınmalıdır, örneğin: bazen yemek odasının tüm dekorasyonu için çok fazla tasarıma sahip bir parça yeterlidir. Birlikte ne kadar az öğe olursa o kadar iyidir. Çok kahramansa, diğer nesnelerin ortasında kaybolmaması için daha fazla öğe eklenmemelidir.

Tavan lambaları
Tavan lambaları

Öte yandan, daha büyük ve yüksek tasarımlı lambalar, öne çıkarmak istediğiniz geniş yemek odalarını, koridorları veya köşeleri süslemek için mükemmeldir. Günümüzde çok önemli bir başka trend, modern alçak sarkıt lambaların kullanılmasıdır. Yüzeyleri veya dekoratif süsleri aydınlatmak için kullanılırlar, örneğin masadaki bir vazo.

Sarkıt avize modelleri
Sarkıt avize modelleri

Modern duvar lambaları

Vivense Avize Modelleri İç mekanınıza bir vurgu eklemek veya daha fazla aydınlatmaya ihtiyacınız olsun, duvar lambaları dekorasyonda harika birer müttefiktir, bu yüzden size bunları dahil etmek için bazı fikirler getiriyoruz.

Modern duvar lambaları
Modern duvar lambaları

Aydınlatma, en önemlilerinden biri olmasına rağmen, evlerimizin her zaman ihmal edilen bileşenlerinden biridir. Bu nedenle, bu modern duvar lambalarının birleştirilmesi, odalarınızı daha işlevsel hale getirebilir ve en karanlık alanlarda ve köşelerde gerekli aydınlatmayı sağlayabilir.Duvar lambaları ile ilgili olarak, sadece bir odayı aydınlatmak için kullanılamazlar, güzel dekoratif tasarımlarından faydalanabiliriz.

Modern duvar lambaları 3
Modern duvar lambaları 3

Geçmişte aydınlatma, kablonun fişe ulaşması için gereken uzunluğu borçlu olduğu alanlar için ayrılmıştı, ancak bugün kablosuz aydınlatmadan faydalanarak, alanlarımızdaki ışığı daha homojen hale getirebiliyoruz. Ayrıca elimizdeki en iyi alternatif olan tavan lambaları da köşeleri ve karanlık alanları aydınlatmıyor; Tüm bu nedenlerden dolayı modern duvar lambaları mükemmel bir aydınlatma şeklidir.

Duvar lambalarını yalnızca işlevsel bir şey olarak düşünmenin yanı sıra, onları mimari ifadeler olarak düşünmek, iç mekanlarınıza ilgi katmanın en iyi yoludur.

Modern duvar lambaları 2
Modern duvar lambaları 2
Ekolojik lambalar

Günümüzde, endüstriyel tasarımda giderek daha fazla yaratıcılık merkezi bir rol oynamaktadır, çünkü daha önce hiç düşünülmemiş ve çok sayıda nesneyi piyasada ortaya çıkaran genellikle en usta olan kazanır ve aydınlatmada da gerçekten çok şey oynar. ki artık hiçbir şey bizi şaşırtmıyor. Kaynaklardan tasarruf etmenin ve çevre üzerindeki olumsuz etkiyi en aza indirmenin bir yolu olarak geri dönüşüm de önem kazanıyor. Yaratıcılık ve geri dönüşüm bir araya getirildiğinde, çok orijinal ve yeni lambalar elde edilebilir.

Ekolojik lambalar 1
Ekolojik lambalar 1

Yani modern, özgün ve eğlenceli bir aydınlatma armatürü arıyorsanız, piyasa size birçok olanak sunuyor, hatta biz kendi lambalarımızı bile yapabiliriz.

Güneş lambaları

Vivense Avize Modelleri güneş lambaları ile de öne çıkıyor. Bunun ima ettiği enerji tasarrufu nedeniyle güneş lambaları da giderek daha fazla kullanılmaktadır. Piyasada bir sürü pazarlık bulabilirsiniz.

Güneş lambaları 2
Güneş lambaları 2

Bahçede lamba bulundurmak her zaman iyi bir fikirdir, çünkü hem güvenlik hem de bitkileri vurgulamak veya bir parti için sahneyi hazırlamak için kullanılabilir. Odada çiçek bulundurmak da alanı dekore etmeye ve öne çıkarmaya yardımcı olur. Şimdi, her ikisinin de tek bir öğede olması ve kendi kendine yeterli olmaları, mükemmel bir dekoratif ve işlevsel öğe gibi görünüyor. Ve öyle; Gelin hep birlikte tüm bunları bir araya getiren modern bir çiçek şeklindeki solar lambaya bir göz atalım.

Güneş lamba modelleri
Güneş lamba modelleri

Vivense Avize Modelleri ile özgün bir Gozdom tasarımıyla gözümüzün önündeki, LED ışıklarla donatılmış bronz bir çiçek ve aslında küçük güneş panellerinden başka bir şey olmayan bir ayçiçeğinden başka bir şey değil. Tüm işlerin temeli, bitkinin geri kalanına neden olan oyulmuş bir bronz kakma ile cilalı parkedir.

LED ışık kılavuzları

Led ışık kılavuzları ile aydınlatma da giderek moda oldu.Örneğin bunlar oldukça ucuzdur ve olağanüstü sonuçlar verir, çoğu 1-2 normal pil ile çalıştığından ve uzun süre dayandığından elektrik faturanız da artmaz.

LED ışık kılavuzları 3
LED ışık kılavuzları 3

Onlar da farklı dokularda, sadece renklerde değil, örneğin rafa konabilen Çin fenerlerine benzer kağıt fenerler. Mavi her zaman banyoyla ilişkilendirilmiştir, belki de o odaya su girmesi nedeniyle. Kafanızda veya pencerenin etrafında mavi fenerlerle rahatlatıcı bir banyo nasıl olurdu?

LED ışık kılavuzları 4
LED ışık kılavuzları 4

Ayrıca bir partiye ev sahipliği yapmak için bir verandaya ya da bir yaz gecesinde basit bir gece yemeğine yerleştirilebilirler.
Evinizin girişine kadar olan koridoru, bitkiler arasında veya kapı üzerinde bulunan fenerleri karıştırarak aydınlatmak da fena olmaz.

Vivense Avize Modelleri

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Mumlar başlıklı makalemizde Camlı mum modelleri, Dekorasyonda mum kullanımı ve Ev Dekorasyonunda Mumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu