Muftak Dekorasyonu

Yeşil Mutfak Modelleri

Yeşil Mutfak Modelleri, Yeşil Mutfak Dekorasyon Tarzları

Yeşil Mutfak Modelleri

Yeşil Mutfak Modelleri.  Mutfak yeşili ! Gittikçe daha fazla insan mutfağı farklı tonlarla dekore etmeye teşvik ediliyor. Bu sefer size birkaç model gösteriyoruz yeşil mutfak , böylece ne kadar güzel olduklarını görebilir ve modası geçmenize gerek kalmaz.

Mutfak modelleri
Mutfak modelleri

Yeşil, mekana neşe ileten, huzur ve yenilenme getiren bir renktir. Yeşil mutfakları dekore etmek için tonların sonsuzluğu, son derece özelleştirilebilir olan iki eşit yeşil mutfağın var olmasını imkansız kılıyor. Mutfaklarda renkler moda, mutfakları mavi , kırmızı, siyah renklerle dekore edebilirsiniz. Yeşil mobilyalar mı tercih ediyorsanız yoksa bu renklerle kombinlenmiş sade mutfak mobilyalarını mı tercih ettiğiniz konusunda net olmalısınız . Unutmayın ki mutfakta fayanslardan tutacaklara ve hatta seçtiğiniz mutfak havlularına kadar dekorasyonda pek çok nokta var.

Renkli mutfak tasarımları
Renkli mutfak tasarımları

Yeşilin bir çok çeşidi olduğunu daha önce belirtmiştik ama mint yeşili mutfaklar , gri hatta siyah tonlarında diğer mobilya ve aksesuarlarla kombinleyerek mutfaklarda trend olacak şüphesiz. Yeşil ile dekorasyonun geri kalanının tarafsızlığı bozulur.

Modern mutfak modelleri
Modern mutfak modelleri

Yine de mutfak tasarımlarında neredeyse hiçbir şeyin modası geçmediği için en sevdiğimiz mutfak renk kombinasyonlarını seçebiliriz . Eski bir mutfağınız olsa bile , birkaç aksesuar ve daha modern olanlar için kulp değişikliği ile görünümünü tamamen değiştirebilir. Duruma uygun yeşil kulpları tercih edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi , mutfağı yenilemek, büyük işler yapmaya gerek kalmadan çok basit olabilir.

Mutfak dekorasyonu
Mutfak dekorasyonu

Olasılıklar çok büyük olmasına ve daha sonra mutfaklarda en çok beğendiğinizi veya evinizin tarzına en uygun olanı seçebilmeniz için sayısız örnek ve fikir göreceğiniz halde , en ünlü yeşil mutfak tasarımlarından bazıları şunlardır.

  • Beyaz ve yeşil mutfak tasarımları.
  • Yeşil rustik mutfak dekoru.
  • Modern yeşil mutfaklar.
  • Turuncu ve yeşil mutfaklar.
  • Gri ve yeşil mutfak tasarımı.
Ada yeşil mutfak tasarımı
Ada yeşil mutfak tasarımı

Yeşil mutfak dekorasyonu 2022 yılında en çok tercih edilen renkler arasına girmiştir. Mutfak renkleri son yıllarda sade, beyaz, gri ve siyah olarak kabul görse de yeşil renk bir çok mutfağa girmeye başlamıştır. Özellikle ev hanımları renkli mutfak seçimlerini tercih ederek mutfaklarına canlılık getirmişlerdir. Yapılan araştırmalara göre renkli mutfaklar daha ilgi çekici olmaktadır. Öte yandan bu tarz mutfaklarda daha çok vakit geçirilir.

Bir önceki yazımız olan Rustik Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde Eskitme Mutfak Modelleri, Mutfak DEkorasyonu ve Rustik Mutfak Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat