Gizlilik Politikası

© Copyright 2020 dekormodelleri.com tüm hakları saklıdır. Etkinlikler, makaleler, ,quizler, anketler, haber, resim, video ve röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları dekormodelleri.com’a aittir.

dekormodelleri.com sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. dekormodelleri.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kullanıcı, dekormodelleri.com’da yer alan fiyat analizleri, kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin dekormodelleri.com’un maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde dekormodelleri.com’da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

dekormodelleri.com olarak ziyaretçilerimize değer veriyoruz ve gizliliklerini korumaya özen gösteriyoruz. Sitemizden bizimle etkileşim kurduğunuz her alanda gizlilik ve güvenliğinizi, en üst düzeyde tutmak için şu adımları uygulamaktayız:

  • İletişim Sayfası
  • Yorum Bölümleri
  • Facebook Sayfası
  • Twitter Hesabı

İletişim Sayfası: Bu sayfa üzerinden site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılabilmesi için kendinize ait bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler, güvenliğiniz için gizli tutulmaktadır.

Yorum Bölümleri: Dovizkurlaricanli.com sitesi üzerinden bizlerle iletişim kurabileceğiniz ilk alan yorum bölümleridir. Yorumlarınızı gönderebilmek için e-postanızı girmeniz gerekmektedir. E-postalarınız üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. E-posta girilmesinin nedeni ise yorum alanları dışında sizinle irtibat kurabilmemizdir.

Sosyal Medya Hesapları: Dovizkurlaricanli.com için aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesapları; Facebook ve Twitter başta olmak Pinterest, Instagram, Tumblr’dır.

Bu sosyal medya ağları, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan bileşenlerdir. Sosyal medya hesaplarının gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri:

Başa dön tuşu