DekorasyonDış Dekorasyon

Bahçe Dekoratif Fikirler

Bahçe Dekoratif Fikirler

Bahçe Dekoratif Fikirler

Merhabalar,

Güzel bir bahçede aileniz ile vakit geçirmek gerçekten harikadır. Ama pek az kişi bahçe sahibi olmanın zorluklarını biliyor. Güzel bir bahçe için vakit veya para harcamanız gerekir. Bahçenizle ilgilenmeli, ona vakit ayırmalı ve özen göstermelisiniz. Eğer bu istek içinizde varsa ve bahçe sizin için bir hobi ise şanslısınız. Bahçe dekorasyonunda bahçe dekoratif fikirler uygulayabilmek için sınırsız teknik ve olasılık sizleri bekliyor. Bahçenizin alan büyüklüğüne göre dekorasyon konusunda yapılacak çok şey var…

Bahçe dekor  fikirleri uygularken üstelik küçük ayrıntılarda bütçenizi yormadan harikalar da yaratabilirsiniz. Biraz yaratıcılık ve küçük emekler, balkonunuzu bir cennet köşesine dönüştürebilir. Örneğin çakıl taşları, ahşap plakalar ya da karolarla bahçenizi bölerek kullanmak iyi bir fikirdir. Mevsime uygun çiçekler ve bitkileri çakıl taşlarıyla ayırarak daha şık bir bahçe yaratabilirsiniz. Oturma, dinlenme ya da yemek alanı için da ahşap plakalar ya da karo taşlarla bir sınır kurgulayabilirsiniz.

Bahçe dekoratif fikirler arasında aydınlatma unsurları da oldukça önemli. Bahçe keyfinizi gündüzden geceye taşımak için birkaç farklı aydınlatma kullanabilirsiniz. Örneğin duvar aplikleri, fenerler, mumlar ve ışıklı şeritler bahçenizde oldukça şık bir ortam yaratacaktır. Bahçe dekoratif fikirler fikirleriyle bahçenizde çok özgür ve siz bahçenizde kendi küçük dünyanızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz renkli küçük taşlardan güzel bir dekor yapabilir, dilerseniz güzel süs bitkileri ile bahçenizi renklendirebilirsiniz. Kova, el arabası, panjur, kasa gibi eski eşyaların kullanılarak dekoratif dekorasyon oluşturabilirsiniz. Eğer bu konuda meraklıysanız en iyi dekorasyon ekibi olarak yaptığımız bu araştırma sizlere yardımcı olacaktır.

En Şık Bahçe Dekoratif Fikirler

Bahçe dekoratif fikirler içerisinde, olmazsa olmaz saksıları unutmayın. Dekorasyonunuza uygun renklerde saksıları bahçenizde bolca kullanabilirsiniz. Büyük saksılar da bahçelerde kullanmak harika bir fikir. Ayrıca bahçenizi güzelleştirmek için aksesuar ve süslere yer verebilirsiniz. Küçük heykeller, objeler ve aksesuarlarla bahçenizde küçük ayrıntılarla büyük etkiler elde edebilirsiniz.

Bahçeniz için ilham alabileceğiniz birbirinden şık ve etkileyici bahçe dekoratif fikirler galerimize bakmadan bahçe dekorasyonunuzu yapmayın…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu