Yemek Masaları

Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik Yemek Odası Takımları

Merhaba, Klasik Yemek Odası Takımları fikirlerinin başında klasik yemek odaları geliyor. Işlemeli ve kabartmalı mobilya tasarımlarının parlak kadife kumaşlar ile buluştuğu bu takımlar, insanı kendi evinde adete zamanda yolculuğa çıkarıyor. Ancak klasik yemek odası takımları diğer yemek odası takımlarına göre daha büyük ve geniş mobilyalardan oluştuğu için geniş yer kaplıyor. Yani bu tarz bir yemek odası için çok büyük bir salona ya da geniş bir odaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Modern yemek masası modelleri ile klasik kadife döşemeli kocaman sandalyelerin birleşiminden oluşan orijinal tasarımlar da son zamanların en güzel takımlarından. Bir kısmının ağır olduğu bir kısmının ise modern ve spor olduğu bu tasarımlar, iki tarz arasında muhteşem bir denge sağlar.

Açılabilir modern masalar ile işlemeli sandalyeler, tahmin ettiğinizden çok daha çekici bir görünüme sahiptir. Dilediğiniz tarzdaki büfe ve perdeler ile konbinleyebileceğiniz bu tasarımları da farklı renk gruplarından da seçebilirsiniz.

Klasik yemek odası takımları en güzel kruvaze tarzındaki kadife perdeler ile konseptlenir. Kocaman pencereleri olan bir salonunuz varsa ve ayrıca bir yemek odanız yoksa kesinlikle pencere tarafını yemek odası olarak kullanmalısınız. Koltukların olduğu kısmı istediğiniz gibi kolayca aydınlatabilirsiniz ancak yemek alanında sabah kahvaltıları için yeterli doğal ışıklandırma olmalıdır. Ayrıca kalın açık renk kadife perdeler ile oluşturacağınız şık ortam ile hem kendinizi hem de misafirlerinizi sarayda gibi hissettirebilmeniz mümkündür. Bu kadife perdeleri açık renk tonlarındaki tüller ile tamamlamayı da unutmayın.

Klasik Yemek Odası Takımları

Bir önceki yazımız olan Hayran Kalacağınız Yemek Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2021 yemek odası masaları, Hayran Kalacağınız Yemek Odası Dekorasyonları ve özel tasarım yemek odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu