AksesuarPerde Modelleri

Mavi Perde Modelleri

Mavi Perde Modelleri

Mavi Perde Modelleri

Merhaba arkadaşlar, ev dekorasyonu yaptırırken perde seçimine çok özen göstermekteyiz. Bizde bu sebepten dolayı perdelerin üzerinde daha fazla durmak istiyoruz. Her türlü dekorasyona uygun perde modelleri keşfederek sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mesela renkli gizliliği sevenler için ideal perde renklerinden biri mavidir. Bizde bu yazımızda sizler için mavi perde modellerini bir araya toplamak istedik.

Mavi perde modelleri hem gizliliği hem de estetiği bir arada tutmayı başaran nacizane bir renktir. Mavi rengi anlamından dolayı da büyük öneme sahip olan bir renktir. Mavi renginin insan psikolojisi üzerindeki etkisi olumlu yöndedir. Mavi denizi ve gökyüzünü simgelediği için insan psikolojisine olumlu etkisi vardır. Mavi tonlarına göre farklı etkilere sahiptir. Koyu ve gece mavisi tonları genelde yatıştırıcı bir etkiye sahipken mavinin açık tonları ise huzur verir. Mavi güveni yanında taşırken aynı zamanda nezaket ve incelik rengidir. Mavinin koyu tonları aynı zamanda otorite ve sonsuzluğu temsil etmektedir.

Bu kadar güzel özelliklere sahip bir rengin evimizi renklendirmesine müsaade edebiliriz demektir. Sizlerle paylaşacağımız örneklerde amacımız desenleri sunmaktır. Bu desen tarzlarını istediğiniz kumaş üzerine uygulatıp kullanabilirsiniz. Perde kumaşı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise kumaşın koltuk takımı ve duvarlarınızla uyumu olmalıdır. Buna çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Şimdi hep beraber sizler için toplayıp bir araya getirdiğimiz mavi perde modellerini inceleyelim. Umarım perde seçimi yaparken zorlanan ev sahipleri için ilham verici bir kaynak olmayı başarır.

Mavi Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern Ahşap Yemek Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2017 yemek masaları, ahşap yemek masaları ve Modern Ahşap Yemek Masası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu