Moda

Ojeli Çorap

Ojeli Çorap Modelleri

Ojeli Çorap

Bazı kadınların ayaklarına bakım yapabilmesi için gerçekten vakitleri kalamayabiliyor. Yoğun geçen bir günün üzerine eve geldiklerinde çok yorgun olabiliyorlar yada yoğun geçecek bir günün sabahında erkenden uyanmak zorunda kalabiliyorlar. İşte tamda bu durumda onların yardımına yetişebilecek bir kurtarıcı var aslında. dekormodelleri ekibi olarak sizler için bu durumu araştırarak nasıl bir alternatif sunulabileceğini düşündük ve ojeli ilginç çorapları keşfettik 🙂

Japonyada sıkça kullanılmaya başlayan bu ojeli çoraplar ilk olarak Belle Maison tarafından üretildi. İstenilen her renkte oje tarzı ile farklı desenlerle piyasaya sunulan bu çoraplar çokça tutulmaya başladı. Oje yapmaya vakti olmayan kadınlar acil işleri çıktığında hemen bunları giyinip çıkabiliyorlar. Üstelik istedikleri renklerde ve istedikleri desenlerde çoraplara ulaşmaları oldukça kolay. Bizde sizler için bunlardan bir kaç örnek alıp paylaşmak istedik.

İşte bu çoraplardan bir kaç örnek eminim en az biz kadar sizde beğeneceksiniz 🙂

Ojeli Çorap Modelleri

Bir önceki yazımız olan Farklı Cafe Dekorasyonları başlıklı makalemizde en güzel cafe dekorasyonları, farklı cafe dekorasyonları ve Farklı Cafe Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu