DekorasyonMuftak DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Raf Aydınlatma Fikirleri

Raf Aydınlatma Fikirleri

Raf Aydınlatma Fikirleri

Merhabalar, Evimizde dekorasyona önem gösteriyoruz. Farklılıklar katarak misafirlerimizin ilgisini çekmeye beğenisini kazanmaya çalışıyoruz. Raf Aydınlatma Fikirleri de bu farklılıklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tabiki öncelikli olarak kendi tarzımızı yansıtıp içerisinde huzurlu bir yaşam sürmek. Kendi fikirlerinizle oluşturduğunuz dekorasyonunuzun mutluluğu sizi daha da çok rahatlatacaktır. Evinde farklılık arayanlar için bu yazı tam size göre

Evimizin dekorasyonunu yaparken rafların estetik duruşundan hepimiz yararlanıyoruz. Aldığımız mobilyalar içerisinde de bulunan raflar özen gösterilerek dekore edilmeli. Sade ve dekorasyonunuza uygun olacak aksesuarları raflarda sergileyebilir ve düzeni sağlayabilirsiniz. İçinde kullanacağınız şık aksesuarlar çok fazla olup göz yorucu hale gelmemeli. Evinizde önemli olan kullanışlı raflarınızı aydınlatmalarla güçlendirebilir şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerini her rafa yerleştirebilir minimalist bir dekorasyon yapabilirsiniz. Raf aydınlatma fikirleri içinde kullanabileceğiniz LED ışıklar, gömme ışıklar vb. Bunları rafların üstüne ve ya altına hatta yanlarına farklı dekorlarla yerleştirebilirsiniz. Raf aydınlatma düşünceleri genel olarak oturma odalarında, kitaplarınızı düzenlediğiniz yerlerde ve ye dekoratif eşyalarda rahatlıkla kullanılabilir. Hem rahat hem de kullanışlı olması aynı zamanda şık bir görünüm oluşturacaktır.

En Yaratıcı Raf Aydınlatma Fikirleri

Sadece evinizde de değil iş yerinizde home ofisinizde de kullanacağınız fikirlerdir. Çocuklarınız odalarında çalışma masa raflarında da rahatlıkla kullanabilir aynı zamanda çocuklarınız için dikkat çekici yerler haline getirebilirsiniz. Çocuklarınızın kendi odalarını sevmeleri sizler için de rahat olacaktır.

Mutfak dekorasyonumuzda da birçok raf bulunmaktadır ve onları şık hale getirmek istiyorsak aydınlatmalar tercih edebiliriz.  Raf aydınlatma fikirleri örneklerinden mutfağımızda da kullanabiliriz. Spot ışıklar demode bir görünüm verebilir. Spot yerine led ışıklar tercih edip şık bir hava katabiliriz. Mutfağınızda raflarda tercih ettiğiniz raf aydınlatma fikirleri sizin için kullanışlı olacağı gibi farklı bir hava katabilir. Özellikle gece aydınlatmalar açıldığı zaman mutfağınızın ne kadar şık duracağını tahmin ederek mutfak dolabı aydınlatması yapabilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak farklı alanlarda kullanılabilir raf aydınlatma fikirleri örnekleri bulduk ve bir galeri oluşturduk. Şimdi galerimize bakalım.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu