Oturma Odası DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Merhaba arkadaşlar, ev dekorasyonu yaparken en çok özen gösterdiğimiz bölümlerden biri de salon dekorasyonudur. Salon genel kullanım alanı olduğundan dolayı ev sahipleri salon dekorasyonlarına çok fazla özen göstermektedir. Özellikle 2021 Salon Dekorasyonu Örnekleri çalışmalarında titizlikle davranılmaktadur. Misafirlerin en çok bulunduğu bölümde salon olması sebebiyle ev dekorasyonunda bu bölüme verilen önem daha da artmaktadır. Salon dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar vardır.

Mesela büyük salon dekorasyonunda açık renkli perdeler kullanmakta fayda var. Çünkü açık renkli perdeler odaya daha geniş bi atmosfer katmakta faydalı oluyor. Ama salonumuzun boyutu büyükse eğer koyu renkli perdeler de kullanabiliriz. Halımız koltuk takımımız ve perdemiz birbirleri ile uyumlu olması gerekmektedir. Ayrıca perdenin alt bölümünün renginin zemin ile kesinlikle uyumlu olması gerekiyor aksi takdirde çok tezat bir görünüm oluşabilir. Ayrıca genelde salonda bir şekilde duvarlardaki kolonlar kapatılmak istenir bunun için alçı levhalar ile duvarlarınızda ki kolonları göz ardı edebilirsiniz.

Bunların yanında salonunuzda ekstra bir dekorasyon yapmak istiyorsanız duvarlarınızın bir yönünü farklı bir desen ile kaplayıp bu deseni narin spot ışıklarla destekleyerek modern bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdi dekormodelleri.com ekibinin sizler için derleyip topladığı en modern salon dekorasyon örneklerini hep beraber inceleyelim.

Salon Dekorasyonu Örnekleri

 

Bir önceki yazımız olan Yeşil Tonda Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2021 yeşil ev dekorları, yeşil ev dekorasyonları ve yeşil moda dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu