Aksesuar

Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları

Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları

Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları

Ülkemizde araba lastikleri arabaların gitmesini sağlamak dışında birde ısınmak amaçlı kullanılmaktaydı. Ama şimdilerde bir çok şekilde kullanılan Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları da sıkça kullanılmaya başladı. Araba lastiği kullanarak bir çok özgün dekoratif objeler oluşturanlar var. Eh bazen saçma dursa bazen de çok yakışmıyor değil yani. Hem masrafsız hemde özgün bir obje olarak duruyor. Artık eski araba lastikleri atılmak yerine farklı şekilde değerlendiriliyor. Eminim bu galerimizi inceledikten sonra sizlerde araba lastiğini kullanmak için illaki bir alan seçeceksinizdir. Ama bizim arabamız yok bu yüzden eski lastiğimizde olamaz diyorsanız araba tamircilerinin olduğu yerlerden istemediğiniz kadar araba lastiği temin etmeniz mümkün. Görünce aa bunuda mı araba lastiğiyle yapmışlar diyeceğiniz bir çok aksesuar var. Bizimde ilk gördüğümüzde çok şaşırdığımız objeler oldu.

Şimdi hep beraber sizler için toparladığımız araba lastikleriyle yapılmış dekorasyon aksesuarlarını inceleyelim. Umarım ilham verirde sizlerin aklına da yeni özgün fikirler gelir. Ve bulduğunuz veya daha önce bulmuş olduğunuz araba lastiği ile yapılmış olan özgün fikirleriniz varsa fotoğrafını bize atarsanız sitemizde isminizle paylaşıp tüm dekorasyon meraklıları ile paylaşabiliriz. Haydi hep beraber galerimizi incelemeye başlayalım.

Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları

Bir önceki yazımız olan Koridor İçin 10 Dekoratif Ayna Modeli başlıklı makalemizde 2021 ayna modelleri, en güzel koridor aynaları ve koridor aynası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu