AksesuarDekorasyon

2022 2023 En İyi Konsol Modelleri

En İyi Konsol Modelleri

2022 2023 En İyi Konsol Modelleri

2022 2023 En İyi Konsol Modelleri Mobilya trendleri gelir ve gider: koyu renkli ahşap, on yıl veya daha uzun bir süre önce çok modaydı, ancak iç mekanlar daha modern ve çağdaş hale geldikçe, odalara daha havadar ve aydınlık bir his vermek için daha açık renkli ahşaplar dahil edildi. Ve iç tasarım ve dekorasyon daha da geliştikçe beyaz, minimalizm trendini kucakladığı için mobilya için yeni “iç” renk haline geldi.

süt kahve beyaz konsol modelleri
süt kahve beyaz konsol modelleri

Beyaz Konsol Modelleri

  • Beyaz mobilyalar ışığı daha fazla yansıtarak bir odanın daha geniş görünmesini sağlar.
  • Beyaz renk, tüm yıl boyunca mükemmel olan temiz ve taze bir his verir. Koyu renkler kışlık ve pastel tonlar fazla yazlık gibi görünebilir ama beyaz o kadar çok yönlü ki yazın serinlemek, kışın ise sıcaklığı çağrıştırmak için ideal olabilir.
  • Sofistikedirler ve mevcut herhangi bir dekorla eşleşirler. Beyaz mobilyalarla ilgili en iyi şey bu – odadaki diğer mobilyalarla eşleşmesi gerekmiyor ve duvarların da beyaz olması gerekmiyor, herhangi bir iç tasarım şemasıyla çalışacaklar.
en güzel konsol çeşitleri
en güzel konsol çeşitleri

Konsolda Olması Gerekenler

  • TV dolabı olarak: Salonda bulunan bir büfe televizyon sehpası olarak kullanılabilir.
  • Oturma odasındaki kanepenin arkası: Kanepeyi duvara dayamazsanız, arkasındaki boşlukla ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz.
  • Girişte: Girişe bir büfe koyabilir ve üzerini uzun bir ayna veya masa lambası ile kapatabilirsiniz.
  • Koridorda: Bir koridorun uzun duvarına veya sonuna bir büfe yerleştirebilirsiniz. En üste bir masa lambası ekleyin ve üstüne ilginç bir resim veya kanvas asın.
  • Yatak odasında: Yatak odası şifoniyeri gibi, odanızda kıyafetleri, kitapları ve daha yakın olmasını istediğiniz nesneleri saklamak için bir büfe kullanabilirsiniz.

En İyi Konsol Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu