Dekorasyon

Bahçe veya Teras: ihtiyacınız olan aksesuarlar

Bahçemizin veya terasımızın tadını çıkaracağınız anın tadını nasıl çıkarıyoruz! Öyle görünüyor Dışarıda tadını çıkarabildiğiniz zaman hayat daha mutludur. Bu nedenle, beri Baba Deneyimin tamamlanması için size bazı tavsiyeler veriyoruz. Kendinizi bitkilerle çevreleyin İster büyük ister küçük bir bahçeniz olsun, ister sadece terasınız veya verandanız olsun, bir sürü bitki! Bitkiler bize çok özel bir enerji iletir ve size sadece bulunduğunuz ortama iyi uyum sağlayanları aramak kalır. Koyduğunuz bitkilerin özelliklerinden dolayı mutlu olacağından emin olun: güneş veya gölge, sulama vb.

Ve onları mükemmel hale getirmeniz için şunları öneriyoruz: manguera genişletilebilir superflex. Mükemmel çünkü kullanılmadığında çok az yer kaplıyor ve seçtiğiniz modele göre 7,5 m veya 15 m’ye kadar uzatılabiliyor.

Kaynak: baba

Ayrıca, istediğiniz sulama türünü (püskürtmeden basınca kadar) seçmek için mükemmel bir tabancaya sahiptir ve hava durumunu mükemmel bir şekilde destekler. Ayrıca dilediğiniz zaman dilediğiniz jeti seçebilmeniz sayesinde, önemli su tasarrufu hem bizim hem de gezegenimiz için gerekli.

Ve tatile giderseniz, bitkilerinizin ölmesine izin vermeyin! Onları her gün sulayacak birini bulun yoksa üç sıcak gün içinde bahçeniz mezarlığa dönüşebilir. Kimseyi rahatsız etmenize gerek olmayan daha rahat bir seçenek de programlanabilir bir sulama sistemi kurmaktır. Bir hatanın bahçenizi bitirmemesini sağlamanın en iyi yolu bu ve aynı zamanda çok fazla su tasarrufu anlamına geliyor.

seçebilirsiniz dijital sulama programcısı ya da analog sulama programcısıhangisini tercih edersiniz?

Kaynak: baba

Kaynak: baba

Ayrıca her türlü aksesuara, hortuma, fıskiyeye, bağlantı parçasına vb. sahip olabilirsiniz. bir tur sulama bölümü

Düzeni koruyun Bazen bir bahçeyi, evde kalan her şeyi herhangi bir şekilde biriktirmek için bir alan olarak düşünme eğilimindeyiz. çöplük veya hurdalık gibi görünmeye başlar. Her şeyin toplandığından emin olun ki, bahçede olduğunuzda saatlerce dinlenerek geçirebileceğiniz o huzur hissine sahip olun. Sipariş için hattımızla size yardımcı oluyoruz Lombok.

bizim ünlü ile pongotodo Kıyafetleriniz, aletleriniz, eşyalarınız için kullanabileceğiniz, olağanüstü olacak bir saklama alanınız olacak… Terasınız için yıkanmayı bekleyen çamaşırlarınız olsun istiyorsanız ideal! Kumaş astara sahip olmak nefes almasını sağlarken, dış malzeme elementlere mükemmel bir şekilde dayanır.

Kaynak: baba

Kaynak: baba

Ayrıca, sahip olduğunuz modüler raflar Her mekana uyum sağlayabileceğiniz inanılmaz dayanıklı…

Kaynak: baba

… ile tamamlayabileceğiniz banket Lombok

Kaynak: baba

Paylaşın Bahçe, toplantılar için ideal bir yerdir. Acele etmeden aileniz veya arkadaşlarınızla buluşma fırsatını kullanın. Kimseyi rahatsız etmeden mahremiyetinizi koruyabileceğiniz, yurt dışında ama kendi evinizde ilişki kurmanın en sağlıklı yolu. O anılar paha biçilemez.

Kaynak: Freepik

Tozdan kaçının Çok sayıda insan olduğunda, kumlu bir toprak toza ve rahatsızlığa neden olur. Elbette ideal olan, onu yapay bile olabilen çimlerle kaplamaktır. Değilse, döşeyin veya taşla örtün
Bir gelen!
Bir bahçede güzel bir yemeği paylaşmaktan daha çok sevdiğimiz bir şey yoktur. Bunu yapmak için insanlarla tanışma kapasitesine sahip bir masanız olsun ve neden olmasın? the sevilen ve nefret edilen barbeküsize kahkaha anları ve anılardan oluşan güzel bir koleksiyon verecek.

Bu yıl ve gelecek tüm yıl boyunca açık alanınızın tadını çıkarmanızı ve gelecekte hatırlayacak birçok anekdotunuzun olmasını umuyoruz.

Oluşturuldu:

18/05/2023 12:05

Bir önceki yazımız olan İNANILMAZ! AHŞAP bir dokuyu nasıl 2 farklı BANYO stiline dönüştürdüğümüzü İZLEYİN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu