Banyo DekorasyonuDekorasyon

Eternowall Duvar Kağıtları

Eternowall Duvar Kağıtları

Eternowall Duvar Kağıtları

Merhabalar, Evinizin salonunda tv ünitesi arkasında, nişlerinizin içinde, banyonuzun duvarlarında, yatak odanızın duvarında gibi çeşitli yerlerde duvar kağıdı kullanarak farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizde olduğu gibi işyerlerinizde de kullanabilirsiniz. En iyi dekorasyon olarak sizler için araştırdık. Son zamanlarda farklı özelliklerde duvar kağıtları oldukça aranılan dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle suya dayanıklı eternowall duvar kağıtları en çok tercih edilen ürünler arasında.

Kullanılan bölgeye göre buhar yoğunluğu olması olası alanlarda, özellikle banyo ve mutfaklarda eternowall duvar kağıtları şık ve modern dekorasyonlar oluşturmaktadır. Nem ve rutubet söz konusu olan yerlerde bu riskleri önleyici doku özelliği nedeni ile eternowall duvar kağıtları uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmakta ve beğenilmektedir. Suya dayanıklı olmasının temel özelliklerinden biri çok katmanlı dokuya sahip olmasıdır bu da neme karşı kendini korumasını sağlıyor.

Bu hem bütün riskleri ortadan kaldırmakta, hem de estetik görünümlü şık tasarımlar sunmaktadır. Normal ürünlerde banyo ve mutfak duvar ve zemininde kullanılırsa nem ve buharın etkisi ile kabarmalar görülebilir. Ancak teknolojik ayrıntılarla donatılan eternowall ıslak mekan duvar kağıtları yıllar boyunca hiç sorun yaşamadan ve rengarenk özellikleri ile şık ve modern tasarımlar sunarak müşterinin güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. 2017 eternowall duvar kağıtları model ve tasarımlarını inceleyerek banyo ve mutfaklarınızda istediğiniz özelliklerde dizaynlar yapabilirsiniz. Saray mutfağını ve saray hamamını andıran bir dekorasyon oluşturabilir ya da gümüş ve altın tonları ile modern bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak eternowall ve farklı duvar kağıtları, kullanıldığı alanlar ile ilgili görseller bulduk ve galerimizde sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi galerimizi gezelim.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu