Banyo DekorasyonuDekorasyon

Banyo İçin Suya Dayanıklı Duvar Kağıtları

Merhaba arkadaşlar, eskiden banyolarımızda en fazla güzel desenli fayans modelleri kullanabiliyorken günümüzde çok daha şık ve pratik şekilde banyolar için su geçirmeyen duvar kağıtları tedarik edip kullanmamız mümkün. Suya ve buhara karşı özel dayanıklı olarak üretimi yapılan banyo duvar kağıtları hızlı bir şekilde popüleritesini arttırmaya devam etmektedir. Son yıllarda kullanılmaya başlayan bu muhteşem uygulama banyonuzda çok daha güzel görünümler oluşturmanız konusunda sizlere çok yardımcı olacaktır.

Banyo için suya dayanıklı duvar kağıtları alacağınız zaman duvar kağıdını alacağınız yere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı firmalar bu durumu kötüye kullanıp kısa zaman içerisinde sudan dolayı yıpranan duvar kağıtları satmaktadır. Sizler banyonuz için su geçirmeyen duvar kağıdı alacağınız zaman daha çok bilindik markalardan ve garantili ürünlerden almaya özen gösteriniz. Bazı firmalar yaklaşık 10 yıl su geçirmeme garantisi vermektedir. Bu firmalarda ters bir durum yaşadığınızda paranızı geri iade alabilir yada yeni duvar kağıtları isteyebilirsiniz.

Eskiden de banyosuna duvar kağıdı uygulaması yaptıranlar vardı, fakat bunu yaptıran kişilerin evlerinde banyoları kısa zaman içerisinde yıpranıp baloncuklar oluşturmaya ve yırtılmaya başlayabilmekte. Ama  günümüz teknolojisi ie banyolar için özel olarak üretilen duvar kağıtları hem suya hemde neme karşı güçlü yapısı ise banyonuzu uzun yıllar boyunca süslemeye başlayabilir. Eğer banyonuzda güzel bir görünüm istiyorsanız banyo için suya dayanıklı duvar kağıtlarını kesinlikle denemelisiniz.

Banyo İçin Suya Dayanıklı Duvar Kağıtları Modelleri

Bizde sizler için banyo için suya dayanıklı duvar kağıdı modellerini bir ayarak toparlayıp bir araya getirdik. Umarım banyosu için duvar kağıdı giydirmesi düşünen arkadaşlar bulduğumuz örneklerler arasında kendi istediklerini yansıtabilecek tarzları bulabilirler.

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu