İş Yeri Dekorasyonu

Cafe Dediğin Böyle Olur

Cafe Dediğin Böyle Olur

Cafe Dediğin Böyle Olur

Merhaba arkadaşlar bugün sizler için farklı cafe dekorasyonları araştırması yaparken güzel bir cafe örneğine rastladım ve sizlerle paylaşmadan duramadım 🙂 Cafe Dediğin Böyle Olur New York’daki bu güzel cafenin örneklerini Türkiye’de de bekliyoruz. Sizler için bulduğumuz cafenin ismi bile muazzam “MEOW PARLOUR“. Sonya Lee tarafından tasarlanan bu cafe müşterilerin kahve içmeye geldiklerinde kediler ile etkileşimleri ile pozitif enerji almaları amacıyla tasarlanmış. B

u kedi cafe dekoru kedilerin özgürce dolaşabilecekleri istedikleri yerde durabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca dekorasyondak tüm mobilyalar kedilerin rahat edebileceği şekilde düzenlenmiştir. Bunun yanında cafe adeta kediler için bir oyun sahası haline gelmiştir. Kedilerin oynayabilmesi için çok ideal bir ortam mevcut. Öyleki cafe dekorasyonu kediler için her türlü imkanı düşünmüştür. New York’a yolumuz düşerse Meow Parlour’u ziyaret etmeden dönmeyiz artık.

Cafe Dekorasyonları

Şimdi hep beraber kedi cafe olan Meow Parlour‘un foroğraflarını inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Farklı Cafe Dekorasyonları başlıklı makalemizde en güzel cafe dekorasyonları, farklı cafe dekorasyonları ve Farklı Cafe Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu