Dekorasyonİş Yeri DekorasyonuMobilya

Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Ofis Dekorasyonu Örnekleri

Ofis Dekorasyonu Örnekleri Evden çalışmak iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Kulağa harika geliyor: evde, pijamalarınızla çalışmak, istediğiniz zaman mola vermek. Ancak gerçekte, genellikle kendinizi gerçek bir ofiste olduğundan daha uzun saatler çalışırken bulduğunuz bir duruma dönüşür. İşte oradasınız, elinizde dizüstü bilgisayar, Doritos tozuna bulanmış ve kanepede çalışma lüksünün tadını çıkarırken, uygun bir çalışma alanına ihtiyacınız olduğunu fark ettiğinizde.

Vintage Ofis Dekorasyonu Örnekleri
Vintage Ofis Dekorasyonu 

Evde çalışanlardansanız veya sadece bir odanız kaldıysa ve bununla ne yapacağınızı bilmiyorsanız, iyi bir ofis kurmanın zamanı geldi. Bir Ofis Dekorasyonu Örnekleri ile alakalı ve sipariş edeceğiniz konusunda size bazı ipuçları vereceğiz.

Trend Ofis Dekorasyonu Örnekleri
Trend Ofis Dekorasyonu 

İyi bir ev ofisine sahip olmak için, kaçırılmaması gereken birkaç şeyi ve dikkate alınması gereken diğerlerini göz önünde bulundurmalısınız. Mesela hangi renkleri kullanayım, televizyon mu koyayım, masanın önüne ne koyayım? Bize saldıran birçok şüphe var ama bu yazıyı okumaya devam ederseniz, bazılarını çözeceksiniz.

Şık Ofis Dekorasyonu
Şık Ofis Dekorasyonu
  • Bir ofis kurarken, bunu yapmak için en iyi renk gridir. Çok zarif bir renk olmasının yanı sıra feng shui’ye göre zekanın rengidir.
  • Seçtiğiniz koltukta saatlerce oturacağınızı unutmamalısınız, bu yüzden bu masrafı atlamayın ve mümkün olduğunca konforlu hale getirmeye çalışın.
  • Çalışırken dikkatinizi dağıtacak televizyon veya herhangi bir cihazı koymayın çünkü normal bir ofiste de bulunmaz.
  • Masanızın dikkat dağıtıcı olmaması gerektiğini unutmayın, bu nedenle masanızda kağıt veya kitap olmamalıdır.
  • İhtiyacınız olan kalemler, önemli kağıtlar veya kitaplar için bir saklama yerinin olması önemlidir. Bir raf, çekmeceler, kutular, dolaplar, hepsi sahip olduğunuz alana ve harcamak istediğiniz paraya bağlıdır.
Tarz Ofis Dekorasyonu Örnekleri
Tarz Ofis Dekorasyonu

Ofis Modelleri

Yeterli tasarımınız varsa, genellikle modüler olan modern masalar çözüm olabilir. Odanın boyutlarına uyarlanabilir ve bundan en iyi şekilde faydalanabilirler. Size bazı resimler gösteriyoruz. Geri dönüşüm sanatı harika. Az para ile kullanılmış masa veya masa satın alabilir ve onları güzel bir ofise dönüştürebilirsiniz.

Şık Ofis Dekorasyonu
Şık Ofis Dekorasyonu

Her gün daha fazla insan, ister sanal iş yapsınlar, ister bir gün sonra evde bitirmek için işe girsinler, evden çalışıyor. İnternetin avantajı, ihtiyacınız olan her şeyi göndermenizi ve almanızı sağlar, böylece evde çalışmak da çok pratiktir. Ancak herkes, özellikle görevleri için ayrılmış bir alan olan bir ev ofisini dekore etmekten faydalanmaz . Küçük bir alanla çalışmak, çalışmak veya sadece hesaplar ve yazışmalar için güzel bir alana sahip olabilirsiniz. Az para ve çok ustalıkla güzel ve rahat bir çalışma alanı da yaratabilirsiniz. Size bazı örnekler gösteriyoruz.

Rustik Ofis Dekorasyonu
Rustik Ofis Dekorasyonu

Sunduğumuz bu görüntüde, küçük bir alandan yararlanmak için pratik bir fikirden nasıl yararlanabileceğinizi gösteriyoruz . Küçük bir duvar montajı gerekiyorsa, günümüzde bölme paneller kullanım pratik olduğu kadar maliyet olarak da uygundur. Temelleri, küçük ama rahat bir masayı, çalışırken rahat etmenizi sağlayan bir sandalyeyi, kitapları ve diğerlerini yerleştirmek için birkaç rafı ve iyi bir çift lambayı seçin.

Ofis Dekoru
Ofis Dekoru
Ofis Dekorasyonu Örnekleri ve Renk Tasarımı

İşte evi ve işi güzel ve işlevsel bir şekilde bütünleştirmenin harika yollarını gösteren bazı iyi örnekler. Herkes işi ve günlük yaşamı karıştırmak istemez (biraz ayrılık iyidir). Evden çalışıyorsanız veya evden bir iş kuruyorsanız, o işte kullandığınız her şeyi koyabileceğiniz, açıkça tanımlanmış bir alana sahip olmak iyidir. Bazen masalar mükemmel bir masayı rahat ve işlevsel hale getirebilir.

Ofis Dekorasyonu
Ofis Dekorasyonu

Renk, duyguları oluşturmaya, insanlara ilham vermeye ve onları cesaretlendirmeye yardımcı olur. Çalışırken bu çok önemlidir. Doğru renk size bir ofiste aradığınızı verebilir. Neşe, ilham veya konsantrasyon olsun. En çok sevdiğiniz rengi aramalı ve belirtilen alanı oluşturmalısınız. Size yardımcı olmak için, işte örnekler.

Ofis Dekorasyonu Modeli
Ofis Dekorasyonu Modeli

Beyaz gibi sakin bir renkte ofisinizi monokrom tutabilirsiniz. Biraz renk katmak istiyorsanız, iş öğelerinizde parlak renkler deneyebilirsiniz. Renklerde bir uyum sağlamanız önemlidir. Birkaç güçlü renkten oluşan dekoratif bir unsur eklemek, çok fazla yaşam katar. Kalan öğeleri beyaz veya gri gibi nötr renklerde tutmak, düzen ve çalışmak için rahat bir alan yaratın. Sadece bir parça duvar kağıdı ekleyerek , çok fazla çaba harcamadan çok fazla renk ekleyebilirsiniz. Açık mavi renk bir ofiste çok hoş durur.

Ofis Dekorasyonları
Ofis Dekorasyonları

Ofis sizin alanınız olduğundan, odadaki uyumu koruduğu sürece en sevdiğiniz renkleri seçmeye çalışın. Beğendiğiniz desenleri veya fotoğrafları her zaman aşırı yüklemeden yerleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yatak Başlığı Modelleri başlıklı makalemizde 2022 Yatak Başlıkları, Ahşap başlıklı yataklar ve Yatak Başlığı Çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu