DekorasyonGenel

Cafe Dekorasyon Fikirleri

Cafe Dekorasyon Fikirleri

Cafe Dekorasyon Fikirleri

Merhabalar, Cafe Dekorasyon Fikirleri Giderek Farklılaşıyor Artan rekabet Cafe işletmecilerini de harekete geçirdi. İlgi çeken farklı konseptler ile kendi cafelerine has bir ortam yakalamak istiyorlar. Elbette bu farklılığı yaratmak kolay değil artık günümüzde insanlara görsel açıdan bir şeyler vermek yetmiyor. Bedenleri değil ruhları doyurmak çok daha önemli farklı Cafe konseptleri ile Cafe tarzı mekânları özel kılmak mümkün oluyor.

Futbol Cafe tarzında kendinize has farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Aslında aklınızdaki dekorasyondan çok kimlere hitap ettiğinizi de iyi biliyor olmalısınız. Cafenize gelen müşterilerinizin yaş aralığı, mesleklerinden yola çıkarak size ve müşterilerinize özel bir konsepti başlatabilirsiniz. Stadyuma yakın bir Cafe işletiyorsanız futbol Cafe dekorasyonu sizin için uygun olabilir. Hem anlamlı hem de müşterilerinize yönelik güzel bir çalışma olabilir. Avrupa da bunun örnekleri fazlasıyla var. Cafenin girişi futbolcuların sahaya çıktığı alanı andıran gerçekten harika tasarımlar sizlerde cafenize gelen müşterilerinize sahaya çıkıyormuş hissinizi bu dekorasyon ile yaşatabilirsiniz. Ayrıca bu tarzda yapılacak dekorasyon çok masraflı olmayacaktır.

Sebze ağırlıklı bir Cafe işletiyor ya da açmayı düşünüyorsanız kesinlikle Vejetaryen Cafe konseptini tercih edebilirsiniz. Eğer iş yerinizde ete yer yoksa müşterilerinizin çoğu vejetaryen olacaktır ve onlara kendilerini rahat hissedecekleri bir Cafe hazırlayabilirsiniz. Kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri bir mekânda zaman geçirmek pek çok insanın hoşuna gidecektir. Güzel bir mimari çalışma ile Vejetaryen Cafe dekorasyonunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Obje olarak sebze ve yeşilin her rengini kullanabilirsiniz.  Sizlere önerebileceğim bir diğer farklı cafe dekorasyonu ise taşınabilir cafe konsepti eğer yazlık bir yerde mekân işletiyorsanız bu tarzda bir dizayn tam size göre tatile gelenlere gerçekten de tatil de olduklarını hissettirecek farklı bir çalışma olabilir. Ayrıca çok az yerde olduğu için kesinlikle sizi farklı hissettirecektir.

İşletmenizin büyüklüğü ve bütçenize oranla sizlerde cafe dekorasyonunuzu belirleyebilirsiniz. Afrika’dan tutun da Asya’ya kadar dünyanın pek çok yerinde farklı ve sıra dışı cafe dekorasyonları üretiliyor. İsim yapmak, markaya dönüşmek ve kalıcı olmak adına cafelerinizde kendinize has dekorasyonu inşa etmelisiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu