DekorasyonGenelMuftak DekorasyonuOturma Odası DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu son dönemlerin en gözde renklerinden biri olarak kabul edilir. Sade ve şık dekorasyonun izlerini taşıyan, güzel ve hoş çakıl taşı rengi ile dekorasyon tasarımları oluşturabilmek mümkündür. Evin her alanında ya da ofiste çakıl taşı rengiyle güzel bir görüntüye sahip olmak mümkündür. Çakıl taşı şeffaf bir renge sahip olduğundan, her renk mobilya ve aksesuar ile de uyum sağlayacaktır. Bu yüzden çakıl taşını tercih edebilir ve salonunuzda, yatak odalarınızda yada evinizin herhangi bir alanında kullanabilirsiniz. Çakıl taşı rengi çok eskiden beri kullanılsa da son dönemlerde trend olmuş bir renktir. Yapısı ve rengin sadeliği açısından düşünecek olursak bu renk evinize bambaşka bir hava katacaktır.

Salon Takımı Çakıl Taşı
Salon Takımı Çakıl Taşı

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu için önemli parçalardan biridir. Çünkü; bazı ailelerin evini baştan aşağı döşeme imkanı yoktur. Bu nedenle de evde bulunan eşyalara rahatlıkla uydurulabilecek renk çakıl taşı rengidir. Eğer evinizi yeniden dizayn etme gibi bir şansınız yoksa bu renk sizin için bulunmaz nimettir demek yanlış olmaz.

Çakıl taşı rengi ofis, ev, mutfak gibi bir çok alanda kullanılabilen özel bir renktir. Ayrıca bu rengi evinizdeki dekorlardan biri olarak değil duvar rengi olarak da kullanmanız mümkündür.  Çakıl taşı rengi ile dekorasyon seçenekleri çok yönlü olarak karşımıza çıkar. Şeffaf ve hoş bir tona sahip olduğundan, her renk ile uyum içindedir. Bu rengi evde bulunan diğer tüm mobilyalarla uygun hale getirebilirsiniz.

Oda Takımı ÇAkıl Taşı
Oda Takımı ÇAkıl Taşı

Çakıl taşı rengini duvarlarınızla, çeşitli dekor ürünlerini ve renkli mobilyaları kullanmak mümkündür. Evinizin salonuna hoş bir ortam yaratacağınızı söylemek yanlış bir öngörü olmaz. Sade bir şıklık isteyenler için, gri ya da siyah beyaz bir mobilya ile dekorasyon önerilebilir. Ya da yeşil ve mavi gibi canlı renklerin şeffaf tonlarıyla da şık ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Çakıl taşı rengi, duvar aksesuarlar ile de uyumlu bir kombin sunar. Gri, siyah, kahverengi gibi kapalı renklerle rahatlıkla uyum sağlayacağını söylemek yanlış olmaz.

Çakıl Taşı Rengi Ev Dekorasyonu Görselleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu