Perde Modelleri

Dilimli Stor Perde Modelleri

Her Eve Uygun Dilimli Stor Perde Modelleri

Dilimli Stor Perde Modelleri

Merhaba, Dilimli stor perde modelleri diğer bir adı ile zebra stor perdeler olarak bilinmektedir. Modern evlerin ve küçük alanların en çok tercih edilen perde modellerinden biri olarak bilinen bu perde türü son dönemlerde sık sık kullanılmaktadır. Şık ve modern duruşunun yanı sıra spor bir havası olan bu perdeleri çocuk odasından yatak odasına, mutfaktan salona hatta koridor ve banyo pencerelerinde bile rahatlıkla kullanılabilemktedir.

Dilimli perde modelleri arkası ile önü birbirini tamamlayıp aradaki boşlukları kapatabildiği için ekstra kalın perde olmadan kullanılabilen perdeler olarak bilinmektedir. Bu nedenden ötürü hem tül perde hem de normal perde gibi kullanılma özelliği vardır. Bu modellerin dışında bir de dilimli tül perdeler vardır. Bunlar dantel, motifli dantel ve çeşitli tüllerden oluşur. Özellikle mutfaklarda tercih edilen tül perdelerin etek kısımlarında çeşitli motifler tercih etmek kişinin zevki ile alakalıdır.

Her Eve Uygun Dilimli Stor Perde Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Perde Modelleri başlıklı makalemizde 2021 En Güzel Perde Modelleri, 2021 en şık perde modelleri ve en güzel perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu