DekorasyonPerde Modelleri

En Güzel Perde Modelleri

En Güzel Perde Modelleri

En Güzel Perde Modelleri

Merhaba, Bu yazımızda En Güzel Perde Modellerini sizler için bir araya getirdik. Odaya, ofise perde seçerken aslında o alanın karakterini de belirlediğimizin pek farkında olamayabiliriz. Oysaki perdeler, bir evin sessiz sedasız imzasını atan en değerli dekorasyon parçalarıdır. Perde seçiminde doğru renk, doğru desen, kaliteli kumaş kullanıldığında, odanın havası bambaşka bir hal alıyor. Perde sevenlere biraz yardımcı olmak, perde seçimine dair en yenilikçi fikirleri verebilmek için En Güzel Perde Modellerini sizler için araştırdık.

En Güzel Perde Modelleri ve Çeşitleri

Altın rengi perde

Odayı aydınlatan camlar darsa dışarıdan gelen o azıcık ışığı parlaması, içeriyi aydınlatması için altın rengi perdeler en doğru seçim olur.

Krem ve mavinin dansı

Geniş bir salon, koskocaman pencereler ve ışığı müthiş alan bir alanda kalın, tok bir kumaşın üzerinde doğadakileri kıskandıran güzellikte mavi desenler ve onları çevreleyen yumuşacık bir krem rengi perdeler şahane bir hava katar.

Lavish mor perde

Mor rengin en güzel tonuyla yumuşacık kadife kumaştan tavandan yere kadar uzanan, bir kuğu gibi aşağıya doğru süzülen perdeler odaya doğal bir hava katıyor.

Vintage yeşil perde

Vintage tutkusunu canlandırmak, tüm odaya yaymak için, geçmişin izlerini günümüze capcanlı bir şekilde taşımak için vintage perdeleri tercih edin.

Bordo perde

Odaya daha sakin, ama etkili bir görünüm kazandırmak için kalın, tok bir kumaştan sade, desensiz bordo perdeler şahane olur.

Parlak sarı perde

Sarı; enerji verir, aydınlatır, bir de neredeyse her renk ile uyum sağlar diye ister küçük, isterse büyük olsun her odaya sapsarı bir perde iyi gelir.

Desenli perde

Minik desenli perdeler de odaya canlılık, bir hareket katar, gençlik ateşini odaya yayar.

Bembeyaz sade perde

Odadaki tüm eşyaların renkli ve desenli olduğu, halıların çiçekli olduğu bir kombinde gelin gibi bembeyaz ve sade perdeler odayı çok daha aydınlık hale getirir.

Kadife hardal perde

Hardal renginin yumuşak ve asil havası, koyu renk bir oda dizaynı olanlar yerinde bir karar.

Nötr perde

Tüm ilgiyi odadaki diğer eşyalara yönlendirmek için koyu krem bir renkle, tamamen sade, nötr bir görünüm oluşturmak gerekir.

Görkemli perde

Çok önemli konukların ağırlandığı salonlarda koyu tonlarda, tavandan yere kadar uzanan, uzun ve geniş, tek renkli perdeler görkemli bir görünüm kazandırır.

Bebek mavisi perde

Hem şık hem de sade bir hava, ancak kesinlikle samimi bir ortam oluşturmak için perde seçiminde bebek mavisi kesinlikle çok doğru olur.

Şeffaf perde

Sadelikten bahsediliyorsa, dışarıdan gelen muhteşem güneşi tamamen içeri almak önemliyse en doğru perde seçimi şeffaf olacaktır.

Tek renk perde

Odanın rengarenk olduğu, perdenin eşyalarla bütünleştiği, hem havalı hem cool bir görünüm için tek renk perdeler önerilir.

Koyu gri perde

Kopkoyu gri renkte, ipeğimsi bir dokuda sade perdeler odanın havasını daha ciddi, daha resmi ve kişiye özel hale getirir.

Kalın perdeler

Kalın dokulu ve tek renkli, pencereyi yanlardan kaplayan pileli modeller yeni dönemin trendini yansıtıyor.

İngiliz usulü pileli perde

Kendinden pileli, biraz buruşuk bir hava katan İngiliz usulü perdeler, bir çalışma odası için gayet şık ve modern.

Açık sarı perde

Güneşin rengi olan açık sarı, yarı şeffaf perdeler odayı aydınlatmaya yeter.

Bohem keten perde

Biraz ciddiyet, biraz da nostaljiiçin bohem keten perdeler en doğru seçim.

Resmiyet sembolü perdeler

Ofis için resmi bir görüntü elde etmek isteyenler kesinlikle tek renk, koyu gri ya da koyu kahve gayet kalın dokulu perde modellerini tercih etmeli.

Rengarenk çiçekli perde

Kim sevmez çiçekleri, bahar gelmiş havası veren rengarenk perdeleri?

Kırmızı – beyaz çizgili perdeler

Ortamı daha geniş gösteren, ancak kırmızının ihtişamından da vazgeçemeyenler için ince beyaz çizgilerle bölünen kırmızı perdeler doğru bir tercih olacak.

Rustik perde

Doğa ile bütünleşmiş, bir ağaç ev havası için rüstik perdeler şahane olur.

Desenli nötr perde

Nötr renklerdeki perdeler, odanın havasını tam olarak yansıtmaktadır.

Ombre perde

Perde seçiminde ombreyi tercih ederek yeni yüzyılın trendine ayak uydurmak mümkün

Desenli keten perde

Perde seçiminde keten, her zaman biraz sıcak bir hava katar, bir de çiçekli, böcekli desenlerle donatılmış keten perdeler odada her an neşeli bir hava yaratır.

Ekose perde

Birbiriyle uyumlu toprak tonlarda ekose perdelerle 2018 yılında 1950’li, 1960’lı yılları yakalamak mümkün.

Neşeli çiçekli perde

Perdede pembeli, kırmızılı, morlu çiçekler odada neşeli bir atmosfer yaratır.

Vahşi doğa desenli perde

Odanın biraz gizeme hem de harekete ihtiyacı varsa hmen siyah beyaz vahşi doğa desenli perdelere bakmak lazım.

Çizgili nötr perde

Gri, beyaz nötr perdeler, bir de ipince çizgilerle hafif ışıltı varsa dışarıdaki aydınlık odanın içine dolar.

Sizler için En Güzel Perde Modellerini araştırdık ve bu makalemizde bir araya getirdik. Birbirinden güzel bu modellere bakarken bir çoğunun evinize yakışacağını düşünecek ve hangisini almak istediğinize karar veremeyeceksiniz.

En Güzel Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu