Banyo DekorasyonuDekorasyon

2022 Duş Seti Modelleri

2022 En İyi Duş Seti Modelleri

2022 Duş Seti Modelleri

2021 yılında hem ihtiyacınızı karşılayabilecek hem de banyonuza şıklık katacak pek çok duş seti alternatifi mevcut. Peki, duş seti tarz ve çeşitleri nelerdir, hangi duş seti modelleri eviniz için uygundur? Birlikte bakalım.

Ankastre duş setleri, bu tip duş başlıkları, duvara ya da tavana monte edilerek sabitlenerek ve sadece bazı modellerin başları hareket ettirilebilerek kullanılan setlerdir. Spiralli olmayan tasarımları ile banyolara şıklık katan ankastre duş başlıkları, ankastre banyo bataryaları ile kullanıldıklarında ekstra hoş bir görünüm sağlıyor ve banyonuza şıklık katıyor.

Maşraflı duş setleri, günümüzde en çok kullanılan tip olan maşraflı duş setleri; duş başlığı, duş başlığını duvara asmak için aparat ve bir hortumdan oluşuyor. Bu duş seti çeşidini dilerseniz elinizde, dilerseniz duvara sabit bir şekilde kullanabilir ve kullanışlı bir set olarak kullanabilirsiniz.

Sürgülü duş setleri, duş başlığını istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilmenizi sağlayan bir mekanizma ile size özgürlük tanıyan sürgülü duş setleri oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Özellikle bir çocuğunuz varsa bu çeşidi tercih edebilir banyonuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Duş Seti Nasıl Monte Edilir

Aldığınız ürünleri monte edebilmek için nelere ihtiyacınız var ve nasıl yapmalısınız en iyi dekorasyon ekibi olarak araştırıp, sizlere sunuyoruz.

Duş seti nasıl monte edilir konusunu anlatmadan önce, eğer ankastre duş seti kullanmak istiyorsanız bu konuda bir uzmandan yardım almanız gerektiğini sizlere hatırlatalım. Çünkü bu duş seti tipinde, su akışı dış hortum ile gerçekleştirilmediğinden sizin kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlem değildir.

  • Duş seti montajının ilk aşamasında hortumu takmak ile başlıyoruz. Hortumu banyo bataryasındaki yuvarlak, contalı alana çevirerek takmalısınız.
  • Hortumun diğer ucunu ise duş başlığına, yine çevirerek takmalısınız.
  • Sürgülü duş başlıklarında ise ilk iki adımın yanı sıra duş setinin gövdesini, ambalajdan çıkan ürünler ve tornavida yardımıyla duvara yer oluşturarak sabitlemelisiniz.

Bu aşamaları bitirdikten sonra sabit ve sağlam olduğundan emin olduysanız rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Zorlanacağınız durumlarda teknik açıdan yardım alabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonuna uygun 2022 Duş Seti Modelleri galerimizden aradığınız duş seti modellerine bakabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

2022 Duş Seti Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu