DekorasyonOturma Odası Dekorasyonu

Duvar Süsleri

Duvar Süsleri En Şık Duvar Süsleri

Duvar Süsleri

Merhabalar, Evinizin dekorasyonunu genel olarak en iyi şekilde yapmışsanız ve duvarlarınızı biraz boş hissediyorsanız bu yazı tam size göre. Evinizin dekorasyonuna uygun duvar süsleri kullanarak duvarlarınızı hareketli hale getirebilir kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sadece duvar süsleriyle evinizi muhteşem hale çeviremezsiniz elbette. Bunun için ilk önce evinizin dekorasyonunu iyi yapmalısınız ki bütün parçalar uyumlu olsun. Duvar süsleri kullanarak uyumu devam ettirebilirsiniz. Hayatınız en güzel anılarını, sevdiklerinizi, ailenizin fotoğraflarıyla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. En özelinizin kendi odanızda sizin iç dünyanızı yansıtacak, kendi tarzınızı ortaya koyacak duvar dekorasyonları yapabilirsiniz. Duvar resimleri, işlemeler, küçük raflar, duvar çinileri, aydınlatmalar, çerçeveler kullanarak evlerinizin duvarlarına tarzınıza göre görünümler verebilirsiniz. Duvarlarınızı süslerken fikir edine bileceğiniz örnekleri en iyi dekorasyon ekibi olarak araştırdık.

En Şık Duvar Süsleri

Yazlığınızın rahat dekorasyonuna uyumlu duvar süsleri arıyorsanız, ahşaptan yapılmış dekor gitarlar kullanabilirsiniz. Hem doğal hem de salaş bir görünümle modern tarzınıza uyum sağlayacaktır. Ya da daha farklı ahşap çerçeveler, farklı ahşap duvar tasarımları kullanabilirsiniz. Yazlıklar sade olur genellikle duvarlarınıza ilgiyi rahatlıkla toplayabilirsiniz. Ağaç dallarından kendiniz de dekor ürünleri, duvar süsleri yapabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kendi emeğinizden duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Bir duvarı odunlarınızla kaplayabilir doğal bir doku yakalayabilirsiniz. Eminiz ki çok hoş olacaktır. Evinizin duvarlarına küçük raflar yaparak üzerine aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Birbirine uyumlu olmasına dikkat edin. Ne kadar çok parça varsa dekorasyon o kadar zorlaşır. Göz yorucu bir hale gelmemesi de sizin elinizde. Artık duvarların üzerine duvar stickerlar da kullanılıyor. Beğendiniz bir çizimi ya da kendinizin yaptığı tasarımı özel olarak yaptırarak duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Özel tasarımınız kendini gösterecektir. Duvar süsleri olarak fotoğraflarınızı duvarlarınıza asabilirsiniz. Hem duvar süsü olarak kullanıp hem de manevi bir hava katabilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak yazımızı görselleştirdik ve duvar süsleri adlı bir galeri oluşturduk. Şimdi örnekler için galerimize bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu