Yatak Odası Dekorasyonu

En Şık Yatak Başlıkları

En Şık Yatak Başlıkları

En Şık Yatak Başlıkları

En Şık Yatak Başlıkları Bu meşe ahşap yatak başlığı, küçük yatak odaları için bir müttefiktir, çünkü sadece 15 cm derinlikte, yatağı çerçeveleyen bir başlığın, yapıya entegre edildiğinde engel olmayan yan sehpaların ve ayrıca pratik bir rafın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özgün balıksırtı şeklinde ahşap kaplama ile kaplanmış olan bu başlık, en şık parça haline gelen yatak başlıklarındandır. Bu başlıklar her dönemde kullanılabilecek yatak başlıklarındandır.

Yatak başlığı
Yatak başlığı

Trendy olarak adlandırılan ve orijinal şekli ve malzeme kombinasyonu ile öne çıkan özel bir başlıktır. Ön kısım füme grisi MDF vernik iken, çerçevesi ve eteği meşeden yapılmıştır ve çağdaş bir kontrast yaratmaktadır.

Vintage yatak başlığı
Vintage yatak başlığı

Bu tür yatak başlıkları, yan sehpalara ek olarak bir şifonyer içeren “L” tasarımı sayesinde bu yatak odasındaki alanı en iyi şekilde kullanır. DM, orta yoğunluklu bir lif levhadır, dolayısıyla adı, ahşabın temel lifli elemanlarının kuru preslenmesiyle ve bir bağlayıcı olarak sentetik bir reçine yapıştırıcısı kullanılarak üretilir.  Bu sezon ki yeniliklerinden biri ve zamansızlığa açık bir çağrışımla vintage tarzıyla öne çıkıyor. Yapının masif akasya ahşabı, otantik ve modaya uygun bir yatak başlığı oluşturmak için çok moda bir unsur olan hasır ağ ile birleştirildi.

Deri kaplama yatak başlığı
Deri kaplama yatak başlığı

Bu şekilde olan büyük ahşap başlık, yatağın tüm duvarını süsleyen, çerçeveleyen ve yatak odasının ana kahramanı haline gelen heykelsi bir ahşap parçasıdır. Görsel olarak çok ağır olmaması için soyulmuş ancak ahşabın değerli damar ve budaklarını görünür halde bırakmıştır.

Modern yatak başlığı
Modern yatak başlığı

Yatak başlıkları her dönemde yatak odasının havasını değiştiren özel dekorlardandır. Yataklarınızın daha farklı ve iyi görünmesini sağlar. Bu sayede yatak odasına ilk girdiğinizde gözünüze çarpar. Şimdi sizlerle en trend yatak başlıklarını paylaşacağız.

En Şık Yatak Başlıkları

 

 

 

Bir önceki yazımız olan En Tarz Çocuk Odaları başlıklı makalemizde 2021 Çocuk Odası, Çocuk Odası ve En Farklı Çocuk Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu