Mobilya

2022 Enza Home Mobilya Modelleri

2022 Enza Home Mobilya Modelleri

2022 Enza Home Mobilya Modelleri

2022 Enza Home Mobilya Modelleri Mobilyalar evlerin temelini oluşturduktan sonra yeniden dizayn etmenin başlangıcıdır. Bu yüzden mobilya seçimi yaparken her türlü durumu göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Yeşil Enza Home Mobilya Modelleri
Yeşil Enza Home Mobilya Modelleri

Mobilyalar oturma odasına yerleştirildiklerinde, çok fazla bunalmadan tüm bir duvarı kaplayabilirler ve aynı zamanda işlevsellik ve stil sunarlar. Bu durumda raf montajı da hareketli, havadar ve şık olabileceği gibi oda bölücü görevi de görebilir. Minimalist bir dilde tüm eğlence parçalarını barındırabilen çok yönlü modüler sistemler vardır.

Turuncu Enza Home Mobilya Modelleri
Turuncu Enza Home Mobilya Modelleri

Enza Home Mobilya Modelleri ile sehpalar, dolaplar ve büfeler de özgünlük ve çok yönlülük dünyası sunuyor. Mermer, ahşap ve metal, geometrik ve lineer, beklenmedik yuvarlak kıvrımlara sahip, bu resimlerde gördüğümüz gibi muhteşem bir oda yaratmak için ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler.

Modern oturma odalarında çok önemli bir diğer unsur ise modüler mobilyalardır. Esnek bir iç mekana ve kişisel zevklere ve tercihlere göre bir konfigürasyona izin verirler. Dekorasyonu kolaylıkla yeniden düzenlemenize izin verdikleri için çok pratik ve çok yönlüdürler.

Şömineli salon örnekler
Şömineli salon örnekler

Enza Home Renkler ve Aydınlatma

İyi aydınlatılmış bir oda, modernitenin mükemmel bir örneğidir. Büyük pencereler, yüksek tavanlar ve alçak mobilyalar modern tasarımın bir özetidir.

Bu tür modern alanları karakterize eden bir diğer unsur, bol miktarda doğal ışık alan ve aynı zamanda güzel dış mekan manzaralarına izin veren büyük pencerelerdir.

Kapak enza home
Kapak enza home

Sandalye, koltuk, kanepe ve aksesuarların yanı sıra masa ve aydınlatma armatürlerinde de renk görülecektir. Ve Cassina, Ligne Roset veya Thonet olsun modern klasik modeller, bu yılın en belirgin trendlerinden biri haline gelen güncellenen renkler sayesinde yeniden ilgi odağı oldu.

Kendine özgü bir renkte tek bir mobilya parçası, herhangi bir mekanın tüm estetiğini yeniden canlandırmak için yeterli olabilir. Pastel renklerin güçlü ve eğlenceli varlığı da dikkat çekiyor. Güneş sarısı veya limon sarısı, kırmızı-turuncu veya yeşili tüm çeşitlerinde görebiliriz.

Şık Enza Home Mobilya Modelleri
Şık Enza Home Mobilya Modelleri

Bir başka ilgi çekici ve derin trend, 20. yüzyılın Viyana salonlarından ilham alan bir iç stil oluşturan çam yeşili, hardal, kraliyet mavisi veya bordo kırmızısının birleşimidir. Çağdaş bir oda elde etmenin çok iyi bir yolu, orijinal mobilyalara, canlı renklere sahip aksesuarlara ve kadife gibi modern dokulara bahse girmektir.

Parlak tonlu renkleri yalnızca mobilyalarda kullanmak, tek renkli bir ortama renk katmanın ve bir odaya modernlik katmanın bir yoludur. Çağdaş sanat ve deri mobilyalar gibi aksesuarlar modern bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.

Gri Enza Home Mobilya Modelleri
Gri Enza Home Mobilya Modelleri

Doğadan ilham almak, yeşil aksesuarlar ve organik şekiller kullanmak her zaman moda. Orijinal mobilyalar da kullanılıyor. Beyaz, kırmızı ve siyahın kombinasyonu aynı zamanda modern bir atmosfer sağlar. Ayrıca sofistike hale getirmek için duvarları beyaz tutun ve modern bir ortama yardımcı olan sanat eserleri ekleyin. Renk, modern bir atmosfer yaratmanın bir yoludur. Odayı aşırı yüklememek için kombine parlak mobilyalar ve nötr bir halı.

Siyah döşeme kullanmak modernite ile eş anlamlıdır. Canlı renkler, özgün desenler ve saklama rafları ile birleştiğinde oldukça modern bir retro mekana kavuşacaksınız.

Enza Home Mobilya
Enza Home Mobilya
Enza Renk Modelleri

Beyaz
Beyazı bir oturma odasında baskın renk olarak kullanmanın birçok yolundan bazılarını size göstereceğiz. Bazı tasarımlar renk vurgularına sahiptir, bazıları oldukça saftır, bazıları minimalist bir modern tasarım stili kullanır ve bazıları oldukça eklektiktir.

Boş bir oda, tüm renkleri kaldırmanız gerektiği anlamına gelmez. Ahşap zemini veya duvarları beyaza boyayabilir ve beyaz bir kanepe satın alabilirsiniz. Parlak renkli bir sandalye veya sehpa ile tamamlanabilir. Bakımı çok zor olduğu için beyaz halı tercih edilmemesi tavsiye edilir. Bir halı için nötr renkler veya renkli bir halı kullanmak en iyisidir.

Sade Enza Home Mobilya Modelleri
Sade Enza Home Mobilya Modelleri

Nötr renklerle birleştirirsek beyaz odalar da muhteşem görünüyor. Bu sayede chiaroscuro’nun ilginç kabartmalar ve boyutlar oluşturduğu bir ortam yaratabiliriz. Bu renkler aynı zamanda odayı oluşturan dokuların ortaya çıkmasına da yardımcı olur.

İç tasarımın basit ve temiz olması gerektiğinden, birçok tasarımcı, örneğin endüstriyel dokunuşlara sahip modern bir alan veya renk aracılığıyla, örneğin beyazın baskın olduğu ve bazı siyah renk dokunuşlarının olduğu bir oturma odası gibi odak noktaları oluşturmak için kontrastları kullanır.

Eskitme Enza Home Mobilya Modelleri
Eskitme Enza Home Mobilya Modelleri

Nötr tonlar
Renk paleti genellikle bej ve kahverengi gibi yumuşak ve sıcak tonlara dayanmaktadır. Renk, birkaç vurgu parçasıyla tanıtılabilir. Minder veya kilim gibi mobilya veya dekoratif öğeler şeklini alabilirler. Tek renkli dekorasyondan hoşlanan pek çok kişi, en saf modern stili elde etmek için onu oturma odalarına götürebilir.

Bej Enza Home Mobilya Modelleri
Bej Enza Home Mobilya Modelleri

Bu diğer öneri, beyaz ve ahşabın güçlü bir şekilde vurgulandığı, minderlerin ve tablonun mavi ve yeşil notalarından yararlanıldığı bir sakinlik ve rahatlama iklimi yaratmak için mükemmeldir.

Mobilya konusunda iyi bir zevkiniz varsa ve dekorasyon öğelerine çok fazla beyaz ve bir miktar renk katıyorsanız, herhangi bir oturma odası bir stil ifadesi olabilir.

Enza Home Mobilya Modelleri

Bir önceki yazımız olan Deri Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde 2022 Deri Kanepe Modelleri, Deri Kanepe ve Deri Kanepe Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu