Dekorasyon

eviniz için sürgülü kapaklı beş gardırop modeli

Bir yatak odasını dekore etmek her zaman kolay bir süreç değildir: kumaşları seçmek, mobilyaları yerleştirmek, zevkimize uygun doku ve renkleri bulmak veya rahat bir alana sahip olmak için depolamayı nasıl dağıtacağımızı bilmek, ele almamız gereken konulardan sadece birkaçıdır. Başlamadan önce hesap.

İyi bir yatak odasını doğru bir şekilde düzenlemek söz konusu olduğunda en önemli noktalardan biri de dolaplardır çünkü normalde odada en fazla yer kaplayan mobilya parçalarından biridir. Neyse ki, bugün daha basit ve daha küçük dolaplardan büyük kayar kapaklı modüllere kadar sonsuz sayıda seçeneğimiz var.

Şüphesiz, odanın dağılımına ve dekorasyonuna uyan iyi bir gardırop bulmak karmaşık bir konu olacaktır. Yatak odasında çok fazla yer kaplamadan kullanışlı hale getirmek için mükemmel boyutu bulmanın yanı sıra, örneğin malzemelere, ayna veya ayna dahil etme olasılığına dikkat ederek modeli bütçemize uyarlamak gerekir. bitişler

Tüm bunlar için ve beğeninize ve bedeninize göre bir gardırop bulmanızı çok daha kolaylaştırmak için bugünkü yazımızda aşık olacağınızdan emin olduğumuz ve size imkan tanıyacağından emin olduğumuz beş sürgü kapaklı gardırop modelini incelemek istedik. çok yer kazanmak için. yatak odanızın içinde

94BU_1LVL

Donatella gardırop: çağdaş ve zamansız

Bu Donatella sürgü kapılı gardırop, birçok yatak odasına sığabilecek çağdaş ve zamansız bir tasarıma sahip, sade ve mütevazı bir modeldir. Açık tonlarda kaplamalar kullanarak, bir ışık kaynağı olarak dolaptan yararlanmak isteyen, daha küçük alana sahip odalar için idealdir. Bu dolap, tasarıma ağırlık vermeyen ve fazla yer kaplamadan kıyafetlerinizi düzenli tutmanıza olanak tanıyan sade hatlara sahiptir. Ek olarak, bu kabin dört renkte mevcuttur: beyaz okaliptüs, bronx çimentosu, inci karaağaç ve beyaz.

Marina gardırop, sıcak tonlarda minimalizm

Özgün ve minimalist tasarıma sahip iki sürgülü kapaklı gardırop arayanlar için Marina gardırop tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu dolap koleksiyonu, kare sürgülü kapaklar sayesinde ekstra alan kullanımı ile sıcak tonlarda hassas depolama sağlar. Ayrıca tasarımı biraz daha özel kılmak için dolap kapaklarını bölerek daha özel ve benzersiz bir dokunuş kazandıran altı kadran eklenmiştir. Bu kabin hemen hemen her iç tasarıma uyması için dört renkte mevcuttur: opak beyaz ile beton grisi, okaliptüs beyazı ile okaliptüs grisi, doğal tepeli dökme demir ve karaçam beyazı ile inci karaağaç.

sürgü kapılı gardırop

Diana gardırop: aynalarla birleştirilmiş geometri

Tasarımının özgünlüğü ile öne çıkan güncel, özel bir gardırop modeli varsa, bu da şüphesiz Diana sürgü kapaklı gardıroptur. Bu gardıropta geometrik şekiller, ayna kullanımıyla birleştirilmiş, kapıların yüzeyinde düzensiz bir dağılım kullanılarak daha fazla ayrıcalık sağlanmıştır. Bu Diana iki kapılı gardırobun orta kısmında, kapıları tanımlayan diğer düzensiz geometrik şekillerle mükemmel bir şekilde birleşen orantısız bir ayna vardır. İç tasarım ve dekorasyon tutkunları için dört renkte de mevcut olan özel bir tasarım: oksit ve bronx çimento, parlak beyaz ile inci karaağaç, parlak beyaz ile çimento efekti ve entegre parlak beyaz.

Yatak odanız için Elena gardırop, modernlik ve ferahlık

Elena gardırop, herkesin yatak odasında kıyafetlerini rahatça düzenlemenin mükemmel bir yolunu bulabileceği sürgü kapaklı gardırop modelidir. Biri oksit ve çimento kaplamalı, diğeri ise kapının tüm ön tarafını kaplayan entegre bir aynaya sahip iki sürgülü kapı içerir. Her tür yatak odası stiline mükemmel uyum sağlayabilecek oldukça nötr tonlara sahip tamamen minimalist bir tasarım kuşkusuz. Büyük aynası sayesinde odadaki ışığı da destekleyen ve sürgülü kapakları sayesinde alanın küçültülmesini sağlayan geniş kapasiteli bir gardıroptur.

elena sürgülü gardırop

Sirio Gardırop: doğal ahşabın zarafeti

Son olarak, modası asla geçmeyen bir malzemeyi, doğal ahşabı ön plana çıkaran, tamamen zamansız bir tasarıma sahip bir depolama çözümü olan sürgülü kapaklı Sirio gardıroptan bahsetmeden geçemeyiz. Bu gardırop, büyük bir depolama kapasitesi sağlayan üç sürgülü kapı içerir; burada orta kapı tam bir aynadır ve diğer ikisi ham meşe efektlidir. Sürgülü kapaklı Sirio gardırop, Nordic veya rustik tarzdaki yatak odalarına mükemmel uyum sağlayabilecek bir gardırop türüdür. Ayrıca hafif ahşabı sayesinde sonsuz sayıda renk ve tonla kombinlemek kolaydır, pratik olarak istediğimiz her yatak odası stiline uyarlanabilir.

Bir önceki yazımız olan maksimum üretkenlik için ev ofis, üretkenlik minimalizmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu