DekorasyonMobilya

Giyinme Odası Dekorasyonu

Giyinme Odası Dekorasyonu

Giyinme Odası Dekorasyonu

Merhabalar,

Giyinme odası dekorasyonu hem kadınlar hem de erkekler için hem çok keyifli hem de çok doğru bir karar. Ev dekorasyonu içinde kullanılmayan veya az kullanılan bir odayı kesinlikle giyinme odasına dönüştürmelisiniz. Yeni yapılan lüks konut projeleri dışında, çoğu evde giyinme odası bulunmuyor. Aslında evlerimiz için önemsenecek ihtiyaçlardan biri. Yatak odanızın her yanına dağılmış, giyilip çıkarılmış kıyafetlerle dolu olduğu resmi hatırlarsınız belki.

Gün içinde, gündelik kullandığımız kıyafet, iş için giydiğimiz, yatarken giydiğimiz pijama derken birçok kıyafet giyilmiş, ama kirlenmeyip te tekrar giyinme sırasını beklerken odanın bir kenarında duruyor olabiliyor. Hele ki iş için giydiğimiz kıyafetleri her gün aynısı olmasın diye bir kaç gün ara ile değiştiriyorsak. Odada bulunan askılığa sığmayan kıyafetleri nereye koyacağımızı bilemeyiz. Kirli değildir kirliye atamayız, temiz değildir dolaba kaldıramayız. Çoğu zaman da hızla giyinip çıkarılan kıyafetler odanın bir kenarına atılıverir. İşte bütün bu sıkıntıların çözümü giyinme odalarıdır.

Konut projelerinde eğer yeterli alan varsa küçükte olsa ebeveyn yatak odasının yanına bir giyinme odası yapılmalı bence. Küçükte olsa, bir gardırop sığacak, rahatlık giyinme işlemi yapılabilecek, içinde aynalar ve yeterli sayıda askı ve raf bulunan bir giyinme odası işlerimizi kolaylaştırabileceği gibi odamızın da düzenine katkı sağlayacaktır.

En Gösterişli Giyinme Odası Dekorasyonu

En iyi dekorasyon ekibi olarak sizin için hazırladığımız görseller içinden birini seçip Tanıdığınız bir marangozla anlaşarak aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Emin olun oldukça uygun fiyatla yapılıyor. Giyinme odası dekorasyonu bir evin bütün dağınıklığını topluyor ve her aradığınızı rahatça bulmanızı sağlıyor. Yazlık, kışlık kıyafetleri her mevsim kaldır, tekrar yerleştir derdinden kurtarıyor. Ayakkabı, kravat, elbise, kazak, çanta, şapka ve aklınıza gelebilecek bütün giyim eşyalarını hem düzenli hem de çok dekoratif şekilde depolamanızı sağlıyor. Doğru raf sistemleri ile tasarlatacağınız giyinme odası dekorasyonu, dolapları sürgülü kapı ile tasarlatmanız halinde yer de kaplamıyor.

Yatak odanızın hemen yakınında uygun bir alanınız varsa, hayatınızı kolaylaştıracak bir giyinme odası oluşturmak mümkündür. Öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarımına girişeceğiniz giyinme odası dekorasyonu için en önemli konulardan biri de havalandıracak bir penceresi olması. Giyinme odası için ayırdığınız mekanın ölçülerine uygun raf, dolap ve çekmece sayılarını belirleyerek başlayabilirsiniz. Burada en çok üzerinde durmanız gereken konu, kıyafetlerinizi uygun ve ihtiyaca yönelik olarak sıralanması. Giyinme odası dekorasyonu için böylelikle kaç çekmeceye ihtiyacınız olacağına da karar verebilirsiniz.

İşte en iyi dekorasyon ekibi olarak hazırladığımız en güzel giyinme odası dekorasyonu fikirleri.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu