AksesuarDekorasyon

Vintage Aksesuarlar

Vintage Aksesuar Çeşitleri

Merhabalar, Vintage kelimesinin birden fazla anlamı olsa da biz burada “eski yıllarda kullanılıp saklanmış, şimdilerde başkasının beğenisine sunulan dolap, çerçeve, koltuk, halı gibi eşyalar için kullanıyoruz. Vintage Aksesuarlar başlı başına diğer tarzlardan farklı bir tarzdır. Son zamanlarda bir hayli revaçta olan bu tarzı evimizde nasıl kullanabiliriz, nasıl dekore edebiliriz sizler için araştırtır.

Vintage dekorasyonu, iç mekan dekorasyonunda geçmişin objeleri ile günümüzün mobilyaların bir arada kullanarak sadeliğin ve romantizmin ön palanda olduğu bir dekorasyon stili olarak özetlenebilir. Galerim de birbirinden zarif ve şık Vintage aksesuarlarıyla iç mekan dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşacağım. Vintage aksesuar dekorasyon tarzında iç açıcı renk tonları oldukça aktiftir. Pembe rengin iç mekana verdiği nostaljik hava ise tartışılmaz. Pembe, mavi ve beyazın muhteşem uyumu eski eşyaların günümüz mobilyaları ile buluşması ortama adeta sanatsal bir görünüm katmış siz ne dersiniz hanımlar?

Dekorasyonda Vintage rüzgarı esmeye devam ediyor. Vintage stil ev dekorasyonunun vazgeçilmez aksesuarları olan vintage seramik objeler zariflikleriyle hayranlık uyandırıyor. Eğer biraz nostaljik bir yanınız varsa ve evinizde çiçek desenleri, tüller, pastoral betimlemeli objeler olsun istiyorsanız galerimizde yer alan dekoratif vintage aksesuarlar ve dekorasyon önerileri tam size göre. Özellikle de porselen objeler belli bir dönemi temsil etmekte ve muhtemelen antika değerinde parçalar olarak karşımıza çıkmakta. Hayallerinizdeki nostaljiye ulaşabilmek için galerimize bakabilir, eviniz için harika fikirler elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu