Dekorasyon

Gök Mavisi Dekor Modelleri

Gök Mavisi Dekor Modelleri

Gök Mavisi Dekor Modelleri

Gök Mavisi Dekor Modelleri Son iki yıl boyunca hayatımız güçlü bir şekilde değişti, bu da birçok şeyi yeniden düşünmemize, bakışlarımızı ve çabalarımızı gerçekten önemli olan şeylere çevirmemize neden oldu: aile, arkadaşlar, ev ve bizi çevreleyen dünya. Bruguer bu panoramada 2022’nin rengi olarak ‘temiz havayı sunuyor. Gök mavisi rengi son dönemlerde ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biridir.

Gök mavisi yatak odası
Gök mavisi yatak odası

Taze Hava’, dışarının, açık havanın ve yeni başlangıçların araya girdiği bir genişleme özlemini taşır. “Renk, üzerimizdeki sınırsız gökyüzünü yansıtıyor ve bize evlerimizin, doğamızın, sanatlarımızın ve yeni seslerin hayatımızdaki rolünü yeniden tanımlamamız için alan sağlıyor. Tüketiciler kendilerini ifade etmeye ve mekanlarını dönüştürmeye çalışırken, uzmanlar olarak hedefimiz onlarda güven uyandırmaktır ”diyor.

Gök mavisi salon takımları
Gök mavisi salon takımları

Önyargılardan uzak durun! Çocuk odalarını boyamak, yanında uçuk pembe ile belki de (neredeyse) tekelinden dolayı bize her zaman biraz inek bir renk gibi görünmüştür. Ancak iyi kullanıldığında en yoğun tonların gücüne ve kişiliğine sahiptir. Bize inanmıyor musun? Jonathan Adler’in birçok yönden tanımlanabilecek ama hiçbir zaman sıkıcı ve tutucu olmayan bu önerisine bir göz atın ve nasıl şekil ve hayat verdiğini not edin. Gök mavisi duvarlar, elektrik tonlarında geometrik motifli perdelerle birleştirilir, oturma odası ‘mavi beyaz’ damalı halı ile süslenir ve her şey vazo veya yunus gibi mavinin diğer tonlarında aksesuarlarla süslenir ve altın detaylarla. Seni kayıtsız bırakmak imkansız.

Gök mavisi yatak odası takımı
Gök mavisi yatak odası takımı

Duvarlarda ve yüksek süpürgeliklerde görmeye alışık olduğumuz oturma odası veya yatak odası mobilyalarında kullanımı bizi şaşırtırken aynı zamanda mutlu ediyor. Seviyoruz, aksini söyleyemeyiz. Sehpaları, özel parçaları ve görünen sandalyeleri, döşemeleri ve perdeleri aynı görsel güçle ele geçirmesini seviyoruz. Mülayim olabileceğini düşünenler, mavinin diğer tonlarıyla, daha yoğun ve çarpıcı, beyazla ve doğal lif unsurlarıyla kombinlendiği bu görsele bir göz atın.

Gök mavisi rengi salon grupları
Gök mavisi rengi salon grupları

Gök Mavisi Dekor Modelleri beyaz renk ile en uyumlu renklerden biridir. Beyaz rengin yanı sıra bu renk açık renklerin neredeyse tamamıyla uyumludur. Yani bu rengi seçmeniz durumunda çok zorlanacağınızı düşünmüyoruz.

Gök Mavisi Dekor Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu