Yatak Odası Dekorasyonu

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri Bu IKEA yataklarının yardımıyla alandan en iyi şekilde yararlanın. Çok sayıda depolama alanına sahipler, tüm tarzlara uyuyorlar ve İsveç devinin en çok satan bu ürünü Türkiye’de de oldukça rağbet görüyor.

İKEA Yatakları
İKEA Yatakları

Mini bir daireniz olsun ya da olmasın, evde eşya depolamak her zaman iyidir. Yeni Yıl kararlarınızdan biri biraz daha düzenli olmaksa, neden yatağın altında daha fazla yer olmasın? Yatağın hemen altında, katlanır kanepeleriniz veya çekmeceleriniz varsa, evde yer kaplamadan bir çok şeyi saklayabilirsiniz. Yatak odası için yeni bir seçenek arıyorsanız, IKEA’da 1.500 altında bir hit olan katlanır yatak ve çekmeceleri burada size getiriyoruz.

İKEA Yatak Modelleri
İKEA Yatak Modelleri

IKEA katlanır tekerlekli yatak, İsveç devi tarihinin en çok satanlarından biridir. Malm koleksiyonu, en çok arzu edilen ürün serilerinden biridir ve tüm tarihin en büyük hack’lerine sahiptir. Özellikle, bu tekerlekli yatak başarılı çünkü çok işlevsel. Kolayca açılabilen bir yatak başlığı ve bir kanepeye sahiptir. Farklı renkler mevcuttur: beyaz, ahşap ve siyah. Fiyatı 2.000 TL civarındadır.

İKEA Modelleri
İKEA Modelleri

Yatağın altında saklanan seyahat çantaları? Mümkün! Saklamalı bu katlanır yatak hemen hemen her şeye uyar. Daha fazla alana sahip IKEA modellerinden biridir. Brimmes modelidir (IKEA’nın en popüler serilerinden biridir) ve yalnızca beyaz renkte mevcuttur. 140×200 cm ölçüsünü seçerseniz, size yaklaşık 2.500 TL’ye mal olur.

Çekmeceli İKEA Yatakları
Çekmeceli İKEA Yatakları

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri Hangileridir?

ÇEKMECELİ TEK KİŞİLİK YATAK

Bu model IKEA’nın en çok satanlarından biridir. İsveçli devin en çok satan çekmeceli tek kişilik yatağıdır. Öyle Hemnes yatak ve herhangi yatak odası için çok şirin bir yapıya sahiptir. Ayrıca, üç çekmece odayı daha uzun süre düzenli tutmanıza yardımcı olacaktır. 1.500 TL’ye mal oluyor.

ÇEKMECELİ TEK KİŞİLİK YATAK
ÇEKMECELİ TEK KİŞİLİK YATAK

DÖRT TEKERLEKLİ ÇEKMECELİ YATAKLAR

Başlıklı şık bir yataktır. Gri renkte döşemeli bir yapıya sahiptir. Çekmeceler tekerlekli olup kutuların kolayca açılmasını sağlar. 140×200 cm ölçüsünün fiyatı 1.600 TL civarındadır.

DÖRT TEKERLEKLİ ÇEKMECELİ YATAKLAR
DÖRT TEKERLEKLİ ÇEKMECELİ YATAKLAR

BEYAZ DÖŞEMELİ KATLANIR YATAK

Katlanır tekerlekli ve başlıksız sade bir yatak arıyorsanız Kvinlog modeli gibisi yok. Çok aranan ve çok yönlü bir IKEA modelidir. Yastık, yorgan ve daha fazlasını saklamak için alanı vardır. Ayrıca 135×190 cm, 140×200 cm, 150×190 cm ve 160×200 cm olmak üzere farklı ebatlarda mevcut olması da bir diğer avantajıdır. 140×200 cm ölçülerinde olanın fiyatı 2.000 TL dir.

BEYAZ DÖŞEMELİ KATLANIR YATAK
BEYAZ DÖŞEMELİ KATLANIR YATAK

ÇEKMECELİ VE BEYAZ BAŞLIKLI YATAK

Klasik tarza sahip odalarda IKEA’dan böyle bir yatağa ihtiyaç vardır. Bu Songesand modelidir ve yuvarlak kenarlı ve yüksek ayaklı sağlam bir karyolaya sahiptir. Ayrıca yatağın altında çarşaf ve kıyafetlerinizi koyabileceğiniz geniş çekmeceler sunar. 1.800 TL gibi bir fiyatı var.

İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri
İKEA En Çok Satan Yatak Modelleri

Yatak odasına bir renk dokunuşu eklemek istediğiniz zamanlar vardır. Ekstra can almanın bir yolu, güçlü ve kişilikli parçalar eklemektir. En iyisi? Bu parçaların da bu IKEA katlanır yatak gibi bir saklama alanına sahip olması. Kvitsoy modelidir ve siyah-kahve döşemelidir. Her şeyi saklamak için yeri var. IKEA’dan Mandal karyola en zariflerinden biridir. İki tonlu ve her yatak odasına tarz katan ahşap bir yataktır. Yanlarında birkaç çekmecesi vardır ve ayrıca çok kolay açılırlar. Bu versiyon 160×202 cm ölçülerinde yatak satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yatak Başlığı Modelleri başlıklı makalemizde 2022 Yatak Başlıkları, Ahşap başlıklı yataklar ve Yatak Başlığı Çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu