DekorasyonYatak Odası Dekorasyonu

Yatak Başlığı Modelleri

Yatak Başlığı Modelleri

Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başlığı modelleri , çok sayıda şık ve yapımı kolay teklifler olduğu için yatak odalarımıza çok fazla çaba harcamadan gerçekten şık bir dokunuş verebilir. Yatak odamızın dekorasyonunda gerçekten fark yaratabilirler. Bu yüzden bugün, evde biraz ustalıkla yapılması kolay olan çeşitli tarzlardaki bu fikirlerden bazılarını sunuyoruz.

Hasır Yatak Başlığı
Hasır Yatak Başlığı

Duvarlarımıza renk, stil ve boyut, birlikte veya ayrı ayrı eklenebilecek özellikler eklemek söz konusu olduğunda çoğu zaman en iyi müttefiklerimiz olabilirler. Bazılarında ana özellik rölyeflerdir, bazılarında ise bunun yerine güçlü renklerin eklenmesi ve diğerlerinde iş dokular ve güzel malzemelerle yapılır. Yani, göreceğiniz gibi, yatak odanız için istediğiniz tarza uygun bir öneri bulmak sadece hayal gücünüzü serbest bırakmak olacaktır.

Sade Yatak Başlığı Modelleri
Sade Yatak Başlığı Modelleri

Aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi, duvara güzel bir kenarlı ahşabın raf olarak yerleştirildiği ve içinden yatağın genişliğini kaplayan dolgulu bir minderin asıldığı gibi. Püsküllü bir başlık seçerseniz, bu öğe rahat bir sırtlık görevi göreceğinden yatakta kitap okurken en iyi arkadaşımız olabilir.

Ahşap Yatak Başlığı Modeli
Ahşap Yatak Başlığı Modeli

Bir sonraki fotoğrafta mini bir perde asılmıştır. Bu yatak başlığının güzelliği, siyah çubukta ve birçok siyah efsaneye sahip güzel limon yeşili perdede yatmaktadır. Diğer fotoğraflar, biraz ustalıkla harika bir yatak başlığı elde edebileceğinizin başka bir örneğidir. Bastondan bir goblen asılarak rustik bir dekorasyon elde edildi, çok boho şık.

Perde Yatak Başlığı
Perde Yatak Başlığı

Yatak odalarımıza ilgi katmanın bu etkili yolu, aynı zamanda, her birini estetik açıdan hoş bir teklif mi yoksa işlevselliği en üst düzeye çıkaran başka bir teklif mi seçeceğini seçmeye bırakan yararlı işlevselliğe sahip olabilir. Aşağıda, işlevsellik sunmayan ancak çok fazla dekoratif değer sunan dekoratif unsurlarla yapılmış iki yatak başlığı görüyoruz.

Şık Yatak Başlığı Modelleri
Şık Yatak Başlığı Modelleri

Çok kolay ve etkili bir başka yol da dekoratif paneller eklemektir. Şekillerinin, malzemelerinin ve renklerinin çeşitliliği sonsuz olabilir. Bu yastıklı sırtlık, yatakta rahatça kitap okumayı sevenlerdenseniz şıklık ve pratiklik katıyor.

Yatak Başlığı Modeli
Yatak Başlığı Modeli

En ucuz ve en hızlı yollardan biri onları duvara boyamaktır. Günümüzün en moda fikirlerinden biridir. 20. yüzyılın ortalarından itibaren, uyumlu yan sehpa ve lambaların eklenmesiyle çekiciliğin eklendiği bu yatak başlığı, desenli kumaşla kaplanmış ve çok retro bir estetiğe kavuşmuştur.

Sarı Yatak Başlığı
Sarı Yatak Başlığı

Ahşap başlıklı yataklar, sınıf ve zarafet kattığı için tasarlanan her yatak odası stiline çok uygundur. Hem erkek hem de kadın odalarında olduğu kadar çocuk odalarında da harika göründüklerine dikkat edilmelidir. Rustik ile moderni birleştiren yenilenmiş rustik ahşaptan bir yatak başlığı. Eski ve kırık görünüm korunmuştur. Etkileyici bir görünüme sahip, elde edilmesi çok basit ama çok zarif, kahverengi renkte sağlam bir yatak başlığı. Sadece bir masadan oluşan bir yatak başlığı ile mükemmel simetride temiz bir minimalist dekorasyon.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Beyaz Banyo Dekorasyonu, Beyaz Ev Dekorasyonları ve beyaz mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu