Abajur - AydınlatmaDış Dekorasyon

Muhteşem Gazebo Aydınlatmaları

Muhteşem Gazebo Aydınlatmaları

Muhteşem Gazebo Aydınlatmaları

Merhaba arkadaşlar,

Gazebo; vikipedianın tarifine göre dört, sekiz veya altı kenarlı olan bahçe veya geniş alanlara kurulan kamelya biçimindeki yapılardır. Biz bunlara kamelya da diyebiliriz yani.

Geniş bahçesi olan müstakil evlerde yada site bahçelerinde bunlara rastlamak mümkündür. Fakat çoğu zaman bu gazebolara iç dekorasyonu yapılmaz. Oysa Gazebolara iç dekorasyonu yapıldığı zaman muhteşem sonuçlar elde etmek mümkün oluyor. Özellikle Muhteşem Gazebo Aydınlatmaları ile çok güzel sonuçlar alınabilir. Yaz aylarının akşamlarında sıcaktan bunalan aileler bahçelerinde yaptırdıkları gazebo içerisinde serin ve keyifli saatler geçirebilirler. Aynı zamanda güneşli günlerin sıcağından kavrulduğunuz zaman ihtiyacınız olan gölgeye gazebolarınızla kavuşabilirsiniz. Üstü kapalı olduğu için iyi bir gölge alanı olabilir. Gazebolarda gölgeden ve

rüzgardan korunmak için yanları kapalı gazebolarda yapmanız mümkün. Özellikle İngiltere evlerinde yaygın olan gazebolar ya da kamelyalar son dönemlerde türk evlerinin bahçelerini de süslemeye başladı. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan gazebolarda ülkemizde çok fazla dekorasyon yayılmamaktayken yabancı ülkelerde gazebo dekorasyonlarına çok fazla önem verilmektedir.

Bizde de sizler için en muhteşem gazebo aydınlatma örneklerini bir araya topladık. Umarım gazebo sahibi olan aileler için ilham veren fikirler olur.

Muhteşem Gazebo Aydınlatmalar

Bir önceki yazımız olan 2022 En Güzel Ev Planları başlıklı makalemizde 2022 En Güzel Ev Planları, 3+1 ev planları ve en güzel ev planları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu