Dekorasyon

Otantik Ev Dekorasyonu

Otantik Ev Dekorasyonu

Otantik Ev Dekorasyonu

Merhabalar, Evinizin bir odasında ya da başka bölümlerde farklı dekorasyon uygulamak istiyorsanız, farklı bir hava katacak olan otantik ev dekorasyonunu sizlere sunuyoruz. Otantik ev dekorasyonu ile ilgili bazı araştırma ve topladığımız dekorasyon görsellerini sizler için hazırladık. Herkesin içinde olan o otantik duyguyu mobilyalar ve objeler ile nasıl oluşturabileceğinizi anlatacağız. Evinizin bir bölümünü de olsa otantik tarz döşeyerek çok farklı bir hava katabilir ve bu farklılıkla etkileyici bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Otantik ev tarzı aslında önceki havayı modernize edilmiş şekilde evimize getirmekten bahsediyoruz. Doğuda pek çok görebileceğiniz hem rahat hem de farklı dekorasyonu evinize getirmek mümkün. Doğunun gizemli havasını getirmek için ihtiyaç duyacaklarınız eskitme mobilyalar, kilimler, antika bakır objeler, tütsüler, işlemeli örtüler gibi ürünler olacaktır. Minderler tabiki de otantik ev tarzının vazgeçilmez ana unsurudur. Bu otantik ev dekorasyonu fikirleriyle evinizin salonunu ya da başka bir odasını misafirlerinize farklı anlar yaşatacak havaya sokabilirsiniz.

Karşımıza çıkan en çok örnekler günümüzde şark köşeleri, kilimler ve sedirler ile dolu evlerdir. Bakır ve toprak aksesuarlar bu evlerin vazgeçilmezidir. Farklı renkleri bir araya getirebileceğiniz otantik ev dekorasyonu sizin için daha kolay şekilde oluşturulabilir. Bu tarzda ahşap modeller, taş detaylar, eski parçalar, antika ürünler de her zaman kullanabilirsiniz. Kilimler, yolluklar, sedirler kullanarak da dekoru güçlendirecek yenilik katabilirsiniz. Kendi otantik dekorasyonunuzu kalıplardan çok uzaklaşmadan kendinizi yansıtarak yapabilir ve oldukça hoş dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sizde evinizde farklılık istiyorsanız ve farklılıklar için bir adım atmak istiyorsanız otantik salon dekorasyonu yapabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu