Dekorasyon

Serin ve ucuz bir yaz için IKEA önerileri

Kaynak: Freepik

Havalar soğuyunca yazı özlüyoruz ama gelince… ne kadar sıcak! Yaz, yavaşlama zamanıdır ve evimize yeni bir görünüm kazandırmak için küçük değişiklikler yapma fırsatını değerlendirmek için iyi bir zamandır.

Çok para harcamadan bu değişiklikleri nasıl yapabilirim? Teklifimiz açık: IKEA haberleri En iyi seçenek onlar, sürekli şaşırtmıyorlar ve her cebe uyum sağlıyorlar. Bunun için size hangi fikirleri veriyoruz?

Kumaş Kumaş, özellikle de evimizin tekstil ürünleri, herhangi bir odaya yeni bir hava vermenin en hızlı yoludur. Perdeleri, örtüleri, minderleri, çarşafları, halıları değiştirmek… eviniz başka bir ev gibi görünecek!

Oturma odanıza bir renk dokunuşu eklemek ister misiniz? İdeal olan elbette kanepeleri değiştirmek olacaktır, ancak teklif çok daha basit ve daha ucuzdur: manta DAĞ GEZİSİ. ile 19,99 €. Kalmanın ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz ve ayrıca yaz sonsuza kadar sürmeyecek! Soğuk günlerin mükemmel bir eşlikçisi olacak.Yatak odanızı yenilemek istiyorsanız, burada İskandinav ve yastık kılıflarında üç yenilik sunuyoruz:

SOMMARVICKER nevresim ve yastık kılıfı setine bayılıyoruz! Mavi, pembe ve sarı tonlarını zarif bir şekilde bir araya getirerek yatağınıza harika bir renk dokunuşu katar. Aynı zamanda %100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır, kum tanelerimizi gezegenin korunması ile koyalım ve 19,99 € karşılığında bulabilirsiniz.

Çok renkli değil ama aynı derecede taze ve zarif JORDRANUKE’u buldu. Yatak odanızı stil ile dolduracak çok modern mavi tonlarının bir kombinasyonu. Pamuk ve viskozdan üretilmiştir ve ciltle mükemmel ve yumuşak bir dokunuş sunar ve sadece 19,99 €’dur!


JÄTTEVALLMO kapağı ile daha klasik bir tarzı tercih edenler için arasında seçim yapabilirsin 4 renk kombinasyonu. %100 pamuktur ve iki ayrı yastık kılıfı içerir. Fiyatı: 29,99 €


Ve son bir öneride bulunalım, çünkü IKEA’da her zaman bulduğumuz bir şey de ev düzenine yardımcı olmaktır. En önemli ürünlerinden biri de hiç şüphesiz kapaklı kutu RYKTA. Farklı boyutlarda gelirler, kolayca istiflenebilirler ve yarı şeffaftırlar, yani bilirseniz içeriğin ne olduğunu bilirsiniz, ancak başkalarının gözünden belli bir miktar mahremiyet sağlarlar. Bunları 0,99 €’dan başlayan fiyatlarla bulacaksınız. Plastik %50 geri dönüştürülmüştür ve kapak, içinde sakladığınız şeyleri tozdan korumanıza olanak tanır.


Yeni akademik yıla tazelik ve yeniliklerle el ele başlamak için bu yaz bu küçük ve ucuz değişiklikleri yapmayı düşünün. IKEA.

Oluşturuldu:

11/07/2023 09:07

Bir önceki yazımız olan Gardırop: Hangisini seçeceğinizi bilmek için öğretici başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu