Moda

2020 Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Modelleri 2020

Tesettür giyim sektörü son yıllarda gelişime açık bir sektör olmaya devam ediyor. Eskiden tesettür giyim alanında çok fazla çeşit yoktu, belli başlı bir kaç model dışında kapalı bayanlar için çok da değişik seçenekler yoktu. Son yıllarda tekstil sektörünün gelişmesi ve moda dünyasındaki yenilikler sayesinde kapalı bayanlar için de giyim konusunda çok fazla seçenekler ortaya çıktı.

Etekler, pantolonlar, tunikler, eşarplar, şallar tepeden tırnağa bir tarz oluşturacak şekilde kombinler çoğunluktadır. Tesettür giyim modelleri 2020 de moda dünyasında tesettür giyim büyük trendler yakalamaya devam ediyor. Bu yıl uzun tunikler çok moda, pantolonların üzerine giyilen ve uygun şallarla tamamlanan uzun ve ince kumaşlardan ya da trikolardan yapılan tunikler çok fazla revaçtadır. Yine pantolonlarda dar paça tercih edilmekte olup rahatlık ön plandadır. Dar paça pantolon ve tunik birbirini tamamlamaktadır. Eteklerde uzun ve pileli modeller görülmektedir, eteklerin üzerine şık bluz ve gömleklerle kombinler oluşturulmuştur. Eteklerin altına ayakkabı olarak bot tarzı ya da çizmeler kullanılmaktadır. Elbise olarak cıvıl cıvıl uzun elbiseler göze çarpmaktadır. Tesettürün şıklığını tam anlamıyla üstünde taşımak için çok güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyim Modelleri

Bu yıl renkler ise genellikle pastel tonları ağırlıkta karşımıza çıkmakta, etekler ve tuniklerde pastel tonları görüyoruz. Tasarımlarda bordo, kahve, sarı ve tonları, krem, yeşil ve tonları gibi renklere ağırlık verilmiştir. Harika tasarımlar ve kombinler görmekteyiz giyinmesini bilen bayanların çok güzel taşıyabilecekleri modellerdir. Tesettür giyim modasını takip eden ve modaya ayak uydurabilen şık bayanların çok beğeneceği şık modeller mevcuttur. Tesettür giyimde giyime ait çok parçalar vardır, her kıyafeti tamamlayan eşarp ve şal olmazsa olmaz. Kıyafetinize uygun bir şal veya eşarp taktığınızda kıyafetiniz tamamlanmış olur. Üzerinizdeki kıyafeti gösteren başınıza taktığınız eşarptır.

 

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Dekorasyon Aksesuarları ve Süslemeleri başlıklı makalemizde Yılbaşı Dekorasyon Aksesuarları ve Süslemeleri, yılbaşı dekorasyonu ve yılbaşı süslemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat