Moda

2021 Elbise Modelleri

2021 En Şık Elbise Modelleri

2021 Elbise Modelleri

Merhabalar, Dekorasyon dışında size farklı yazılar da sunmak istedik ve 2021 elbise modellerini sizler için araştırdık. 2021 yılı elbise modelleri baktığımız da öne çıkan modeller hakkında bilgi verelim. Beyaz renk straplez kesim yandan yırtmaçlı uzun elbisenin yırtmaç kısmında siyah tül detayı ve elbisenin üst beden kısmında uzun kollu yakası v gelen gipür dantel ile detaylandırılmış olan model.

Siyah renk uzun fakir kollu üst kısmı bele oturan ve v şeklinde yakalı vagonlu olan model, siyah renk straplez kesim belden oturan kuyruklu üst kısmı gümüş renk işlemeli olan model, düşük kollu portakal renginde belden siyah renk kemer detaylı diz üstü etek kısmı bol kesim olan model, kalın askılı mini boy vişne çürüğü renginde payetli olan model, kolsuz boyundan bağlı çiçek desenli uzun olan model, siyak renk yuvarlak yakalı ve kırmızı yaka detayı olan diz üstü fakir kollu kolun bitiminde ve etek ucunda yaka renginde kırmızı şerit detayı olan model, bisiklet yakalı diz üstü belden oturan ve belde kemer il omuzlar da kurdele detayı olan siyah renk sıfır kollu olan model, ince askılı jile diz üstü elbisenin üzerine kolsuz üstü gölek tarzında düğmeli çiçek desenli tül detayı olan beyaz renkte olan model, ince askılı etek kısmı bol kesim olan belden oturan desenli model.

Bisiklet yakalı kısa kollu kırmızı kalp desenli diz üstü boyda etek kısmı kiloş olan koyu kırmızı renkte olan model, sıfır kollu diz üstü bisiklet yakalı etek kısmında yanlarda iki tane kalın pile olan kırmızı renkte olan modeldir. Turkuaz yeşili renkte diz üstü kısa kollu etek kısmı kiloş olan belde siyah renkte ince kemer detayı olan model, sıfır kollu beyaz renk diz üstü yakası yuvarlak gelerek v şeklinde kesimde olan ve yaka kısmında işlemeleri olan model.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Nesil Musluk Batarya Modelleri başlıklı makalemizde 2021 Yeni Nesil Musluk Batarya Modelleri, en güzel musluk modelleri ve Musluk Bataryası hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu