Dekorasyon

Yaz gelmeden evinizde olması gereken 5 şey

Yaz kapıdayken ve sıcaklıklar giderek artıyorken, yılın bu zamanında en iyi faydalarla evimizi keyifle geçirebilmek için evimizi hazırlamalıyız. Bugün size kaçırılmaması gereken 5 olmazsa olmazı anlatıyoruz:

Sizi biraz bağlam içine sokmak için, en iyi sinekliklerden ve en iyi havalandırmanın nasıl yapılacağından, ısıyı emen bitkilerden, modaya uygun yaz dekorasyonundan, doğal liflerin öneminden ve evimizin bir fırın olmaması için bazı ipuçlarından bahsedeceğiz. Ayrıca size en rekabetçi fiyatları sunacağız.

1. Sivrisinekler
Evimizi yaza hazırlamaktan bahsedecek olursak üzerinde daha çok durmamız gereken noktalardan birinin de dekorasyon olduğu açıktır. sivrisinekler. Ancak Estetiğini beğenmediyseniz merak etmeyin! Los yeni tasarımlar Stor sineklik veya pileli sineklik ile şık olmanın yanı sıra bezi sakla kullanmadığınız zaman.

Yaz aylarında iyi bir havalandırmaya sahip olmak, bakterileri, akarları ortadan kaldırmak ve her şeyden önce hava akımları oluşturmak için önemlidir. Sivrisinek korkusu olmadan pencere açık ve o yaz esintisi ile uyuduğunuzu hayal edin!

Hava akımlarını kolaylaştırmak ve daha iyi dinlenebilmek için sabahın ilk saatini ve öğleden sonranın son saatini hesaba katmalıyız, bu gün içinde evdeki sıcaklığı daha uzun süre tutmamızı sağlayacaktır. Bu yüzden… bütün gece kapı ve pencerelerinizi açık bırakın sabah aşağı yukarı 9/9:30’a kadar ve havanın akmasına izin verin.

Fiyatlar hakkında konuşalım! Bu ürünü satan çok sayıda çevrimiçi mağaza bulabiliriz, ancak bizim gibi bir fırsatçıysanız, ucuz cibinlik web sitesi sınırlı satış yaz sezonu öncesi. Bu yüzden en çok talep edilen modeller tükenmeden yararlanın! Bizim için şüphesiz çift taraflı pileli cibinlik ve evde hayvan besleyenler için metalik file olanlardır.

2. Hoş Geldiniz Yeşil!
O “Yeşil seni seviyorum yeşil” boşuna söylenmemişse. Biliyor musun bitkiler onlar da hareket ediyor ısıya karşı? İyi evet. Direkt olarak emmezler, ancak CO2 gibi diğer kirleticileri emerler ve bunun için su buharını ortadan kaldırarak çevreyi soğutmaları gerekir.

Elbette küçük bir bitki ile pek bir şey yapamayız, ancak birkaç taneye sahip olursak, mevcut alanımızı hesaba katarsak, gece boyunca pencereler açıkken yarattığımız iklimi daha iyi koruyabileceğiz.

Bazı daha ucuz bitkiler piyasada bulabileceğiniz tradescantia albiflora, kurdele, sümbül, tagete, begonyalar, palmiye ağacı dársena marginata, Bromelia, Crassula ovata, kalanchoe veya ficus pumila. Hepsi beş avronun altında.

3. Yaz için Dekorasyon 2023
Evinizin güncel olmasını istiyorsanız, bu yıl beyaz mutfaklarkayıp sürdürülebilir malzemeler ve güneşlikler. Beyaz, eve bir ferahlık ve tazelik hissi getiriyor, bu yaz için ideal bir şey, çünkü buna inanmasak da beynimiz vücudumuzun termal hissini de etkiliyor. Açıkçası, tek veya ana faktör bu değil.

Her yaz geldiğinde evi boyamaya herkesin gücü yetmeyeceği açıktır, bu yüzden bunu yapmak zorunda değilsiniz. Vazolar, saklama takımları, bardak altlıkları, askılı saksılar, masa örtüleri gibi size o tazeliği veren unsurları arayın…

Öte yandan, her geçen gün daha fazla insan çevre ve sürdürülebilirlik konusunda bilinçleniyor ve bu nedenle çevreye saygılı ve çevreye uygun dekorasyon yükselişe geçiyor. Taş, ahşap, bambu veya seramik gibi unsurlar bu harekete katkıda bulunmamıza yardımcı olacaktır.

Son olarak, tüm yılların bir klasiği ama güneşlikler Trendi belirlemeye devam ediyorlar. Ve sadece eve getirdikleri zarafet için değil, daha birçok avantajı var, bu yüzden yanınıza kağıt ve kalem alın.

Pencerelerimizi giydirmenin yanı sıra, güneşlikler doku ve renklerle oynarsak farklı ışık efektleri oluşturabilirler, dışarıdan gelen görüşü engellerler ve mükemmeldirler. Isı yalıtımı.

Evin dekorasyonu çok kişisel bir şey ve yukarıda bahsettiğimiz gibi eşyaları hemen yan taraftaki aynı mağazada hatta ikinci el mağazalarında beğeninize ve uygun fiyata bulabilirsiniz. Ama eğer gidersek güneşliklerOnlara ulaşmak daha zordur, bu yüzden size yalnızca ve özel olarak kaliteli panjurların rekabetçi fiyatlarla satışına adanmış bir web sitesi olan Estores A Medida Baratos’u bırakıyoruz.

4.-Doğal liflerin önemi
Daha önce de söylediğimiz gibi, sürdürülebilirlik büyüyen bir trend ve neyse ki bunu her alana taşıyoruz. Ama doğal liflers, çevreye saygılı olmanın yanı sıra, onlar daha taze yaz için diğer kumaşlardan daha.

gibi kumaşlarla yatağınızı, kanepelerinizi ve sandalyelerinizi giydirin. pamukO zacatón ya da İzot. Bunlar, bitkilerden elde edilen ve sıcak alanlarda daha fazla rahatlık sağlayan daha fazla nefes alan kumaşlardır. Bunları yatak, dekorasyon konusunda uzmanlaşmış mağazalarda veya El Corte Inglés gibi büyük markalarda bulabiliriz.

5. Yaz aylarında sıcaktan ölmemek için ipuçları
Yazlar her geçen gün daha da sıcaklaşıyor ve kendimizi yüksek sıcaklıklardan evlere kapanarak korumaya çalışıyoruz ama her zaman klimayı açık tutamayız, o yüzden biraz yazalım. Evin sıcaklığını düşürmenin püf noktaları:

– Kapıları ve pencereleri açın gece ve güneşin eve vurmadığı saatlerde.

– Sprey las bitkiler ve zemin evin su ile.

– Sıcak noktaları kontrol edin bilgisayar ve ev aletleri gibi yerlerde saklayın ve kullanılmadıklarında fişlerini prizden çekin.

– Pencereleri kapatın ve indir güneşlikler güneşlikler genellikle öğle vakti olan günün en sıcak saatlerinde.

– Rüzgar gülü kullanın Kapı ve pencerelerde ve dışarıdan daha iyi yalıtım sağlar.

Oluşturuldu:

16/03/2023 17:23

Bir önceki yazımız olan Uygun fiyatlarla mahallenin gıpta ettiği nasıl olunur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu