Dekorasyon

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Merhabalar, Sıradan dekorasyonlardan sıkılanlar farklı arayış içinde olanlar için bu yazı tam size göre. Evinin dekorasyonuna önem gösterenler, dikkat çekmesini ve beğenilmesini isteyenler farklı dekoratif ürünler deneyecektir. Boyama sıkıntısından kurtulmak isteyenler de bu yola başvurabilir ve güzel sonuçlar elde edebilirler.  Dekor Modelleri ekibi olarak 3 boyutlu duvar kağıtları modellerinin evinize nasıl uyumlu olacağını araştırdık.

Dekorasyonun bütünlüğü açısından, duvar kağıdı seçimi hayati önem taşıyabilir. Örneğin küçük bir oda dekore ediyorsanız desenli duvar kağıtları iyi fikir olmayacaktır. Böyle bir oda için en uygun seçim sade ama göz alıcı küçük desenler olmalıdır. Odanın ufak olması ve aynı zamanda da duvar kağıdı kullanılması dekorasyon seçeneklerini biraz kısıtlayabilir. Bu sorunu ise sade mobilyalar seçerek ortadan kaldırabilirsiniz. Aslında kendinden dokulu duvar kağıtları sayesinde ufak odaları daha şık hale getirebilirsiniz. Renk konusunda kararsız kalıyorsanız mutlaka odadaki eşyaların ana rengini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Yanı duvar kağıdının arka plan rengi mutlaka dekorasyonun zemin rengi ile aynı olmalı. Var olan diğer renkler ise ufak tefek hareketlenmeler sağlayarak fazla dikkati dağıtmayacak şekilde seçilmelidir. Eğer dekorasyon amacınız odaya derinlik katmak ise sadece tek bir duvara uygulanacak duvar kağıdı ile bunu sorunsuz şekilde başarabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Artık eskisi gibi küçük desenlerden ya da tek renk yaldızlı kağıtlardan oluşan duvar kağıtları tercih edilmiyor. Bunun yerine 3 boyutlu doğa manzaralı duvar kağıtları ya da poster duvar kağıtları tercih edilerek evin tek duvarına ayrı bir hava katılması moda oldu. Eğer yeni ve çok farklı dekorasyon fikirleri arıyorsanız sizde bu son moda duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Dekorasyonunu her şeyi ile tamamlamış olanlar ve uyumlu değişiklikler arayanlar için 3 boyutlu duvar kağıtları farklı bir hava kazandıracaktır. Salonunuzda, yatak odanızda, bebek ve genç odasında farklı 3 boyut duvar kağıtları modelleri mevcut. Banyonuz için suya dayanıklı 3 boyutlu duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Küçük bir banyonuz varsa 3 boyutlu duvar kağıtları ile banyonuzu büyütebilir, rahatlatıcı görsellerle harika alanlar yaratabilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi sizin için 3 boyutlu duvar kağıtları ve kullanımı ile ilgili bir galeri oluşturdu. Galerimize bakmadan evinizi dekore etmeyin…

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu