Dekorasyon

2022 En Şık Halı Modelleri

2022 En Şık Halı Modelleri

2022 En Şık Halı Modelleri

2022 En Şık Halı Modelleri Mükemmel oturma odası halısı, oturma odanızın görünüşünü tamamen değiştirebilir. Yün, deri, uzun veya kısa saç, jüt veya pamuktan yapılmış olsun, oturma odanız için mutlaka bir kilim vardır.

Yün halı modelleri
Yün halı modelleri

Doğru oturma odası halısı , doku ve renk eklemenin yanı sıra oturma odasının genel tasarımını birleştirmeli ve oturma odasının farklı alanlarını tanımlamaya yardımcı olmalıdır.

Ancak, mükemmel oturma odası halısını bulmak kolay bir iş değildir.

Ya çok büyük ya da çok küçükse, çok düz ya da çok desenliyse ya da yeterince güzel değilse ve diğer aksesuarlarla ve odanın dekorasyonuyla uyuşmuyorsa.

Yün halı modelleri
Yün halı modelleri

Halı Seçiminde Önemli Olan Konular

Size en sevdiğimiz kilimleri gösteriyoruz .
Onları nereden satın alacağınızı size söylüyoruz .
Ve oturma odanızı dekore etmek için mükemmel halıyı seçerken nelere dikkat etmelisiniz.

Bir oturma odası halısı nasıl seçilir: renkler, desenler ve kısa tüylü mü yoksa uzun tüylü mü?
Oturma odası için halı rengi nasıl seçilir
Salon için halı seçerken elbette renk başlangıç ​​noktasıdır . Açıkçası, gün geçtikçe hangi renkleri sevdiğinizi ve hangi renklerle yaşamak istediğinizi düşünmelisiniz.

Siyah halı çeşitleri
Siyah halı çeşitleri

Oturma odasının genel tasarımını birleştirmek için kilimler
Bu nedenle halınızın rengini seçerken nasıl bir etki yaratmak istediğinizi düşünün. Oturma odanızdaki mobilyalar, duvarlar ve diğer dekoratif unsurlarla aynı tonda sade bir halıyı tercih ederek süreklilik hissi yakalayabilirsiniz. Oturma odasının farklı alanlarını tanımlamaya yardımcı olacak kilimler

Ya da tam tersine, çok renkli veya zıt renkli bir halıyı, hatta cüretkar desenlere sahip bir halıyı tercih edersiniz, böylece tüm ön plana çıkar ve oturma odanızın belirli bir alanını vurgulamaya ve odaklamaya yardımcı olur. Kısa – tüylü halılar çocukların girip çalışan ve evcil tarama kir terk, temiz ve oturma odaları için daha uygun daha kolaydır.

Saçaklı halı modelleri
Saçaklı halı modelleri

Uzun tüylü kilimler daha yumuşak, daha lüks ve çıplak ayakla gezmek için çok daha rahat. Aksine daha pahalı ve daha narin oldukları için biraz daha özen ve sevgi isterler. İskandinav dekoru gibi sıcaklık ve konforun hakim olduğu iç mekanlarda , uzun tüylü kilimler odaların daha sıcak ve daha davetkar görünmesine yardımcı olabilir.

2022 En Şık Halı Modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu