DekorasyonSalon Dekorasyonu

Vintage Salon Dekorasyonu

Vintage Salon Dekorasyonu

Vintage Salon Dekorasyonu

Merhabalar, Farklı tarzda evini dekore ettirmek isteyenler için harika bir tarz. Vintage “geçmişin modasına ait” anlamına gelmektedir ve modernize edilerek eşsiz ve farklı dekorasyonlar haline gelebilir. Alışılagelmiş tarzların dışında olan Vintage Salon Dekorasyonu eminiz ki ilginizi çekecektir. Vintage salon dekorasyonu uygulayabilmek için evinizin her aksesuarını bu tarza göre seçmeniz gerekir. Biraz yorucu bir iş gibi görülse de sonucunda harika hissedebilirsiniz. Belirli bir dönemi evinizde tekrar canlandırmak için Vintage tarzına güvenebilirsiniz. Modern Vintage Salon Dekorasyonu için titiz davranmalısınız.

Vintage salon dekorasyonu tarzını yakalamak için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Vintage Salon Dekorasyonu yapmak cesaret işidir de denilebilir. Salon Dekorasyonu yaparken aynı zamanda salonunuz içerisindeki yemek bölümünde kullanacağınız masa ve sandalyeler, mobilya takımlarınız, vitrin bölümünüz, tv ünitesi gibi parçaların da birbiriyle uyumlu olması gerekir. Her bir aksesuar Vintage salon dekorasyonuna uygun olmalı. Vintage Salon Dekorasyonu içerisinde yemek bölümünü klasik bir tarz seçip oturma gruplarını vintage tarzı yaparsanız birbirine uyumsuz ve karmaşık bir görünüm oluşturursunuz. Bu yüzden evinin her bölümünü değiştiren insanlar için daha uygun olacaktır diyebiliriz. Vintage Salon Dekorasyonu hazırlarken renklere dikkat edin. Genellike renkli olan bu tarzı yaparken 3 renk kullanmanız daha modern bir tarz yaratacaktır. Vintage Salon Dekorasyonu yaparken perdelerinize önem vermelisiniz. Salon Dekorasyonu tarzlarının tümünde renkli fon perde kullanılmaktadır. Siz de evinizi dekore ederken bu renkli ama modern bir görünüm oluşturabilirsiniz. Vintage Salon Dekorasyonunu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, gösterişli olan bu dekorasyonda çok eşya değil uyumlu ve az eşya kullanmanız olacaktır. Çok eşyayı bir araya getirip boğucu bir ortam yapmanızı istemeyiz.

Vintage Salon Dekorasyonu

Vintage Salon Dekorasyonu için sandıklarınızdan çıkaramadığınız dantelleri kullanabilir sadece bu tarza uygun harika detaylar yakalayabilirsiniz. Tabi ki dantelleriniz de bu havaya uygun olması gerekir. Belirli odak noktaları oluşturup sadece bazı yerlerde kullanacağınız detaylar oldukça dikkat çekici ve şık olacaktır. Örneğin bir lambader ya da puf, tüm mekana sıra dışı bir hava katacağından önerilir. Sivri ayaklı masalar, mobilyalar ve kalın kaplamalar ön plana çıkacaktır. Renk seçiminde natural renkler tercih etmelisiniz. Krem, gri, siyah, kahve ve bej ile beyaz ve fildişi tonları bu tarzda en dikkat çeken renklerlerdir. Ayrıca, duvarlarda özelikle çiçek desenli ve pembe beyaz tonlardaki çiçek desenli duvar kağıtları o eski yıllardaki vintage havayı kolaylıkla yaratabilirsiniz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak modernize edilmiş vintage örneklerini Vintage Salon Dekorasyonu  modellerini galerimizde topladık. İlginiz olmasa da bu tarzı beğeneceğinizi düşünüyoruz. Şimdi evinizeçok farklı bir hava katmak için birlikte Vintage salon dekorasyonlarına bakalım.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu