Aksesuar

Dekorasyon İçin En Güzel Kitaplıklar

Dekorasyon İçin En Güzel Kitaplıklar

Dekorasyon İçin En Güzel Kitaplıklar

2021 Ev dekorasyonlarında vazgeçilmez aksesuarlardan biride raflardır. Hem kitaplık olarak kullanmak için hemde dekoratif obje süslemeleri için en pratik çözüm raflardır. Yani evinizde bulunan rafları sadece kitaplık olarak kullanmak zorunda değilsiniz bu rafları vazo, çiçek ve benzeri dekor objeleriyle de süsleyebilirsiniz. Bizde ilham almanız açısından farklı özgün tarzda Dekorasyon İçin En Güzel Kitaplıklar fikirlerini toplayıp sizlerle paylaşmak istedik.

Kitaplık olarak kullandığınız raflar doğru renk ve yerleşim olursa şayet odanıza güzel bir estetik katabilmek için pratik bir çözüm yoludur. Fakat kitaplık olarak yaptırdığınız raflarınızı sadece kitapla kısıtlamayın doğru ve estetik şekilde farklı dekorasyon objeleri de kullanabilirsiniz. Mesela kitapların bittiği yere kitapları tutabilmesi için yardımcı bir nesne kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu nesne için örneğin güzel bir vazo seçebilirsiniz, yada farklı bir dekoratif obje. Seçeceğiniz dekoratif obje hem duvar dekorasyonunuza hem oda dekorasyonunuza hemde kitaplık tarzınıza uyumlu olmalıdır. Aynı zamanda dekorasyon için kullanacağınız raflarınız parçalı raflar şeklinde de olabilir. Bunlar aslında size ekstra pratik katmış olur. Nasıl derseniz, mesela 4 parçalı bir raf yaptırdınız ve ilerleyen zamanlarda bu rafın size yetmediğini fark ettiniz. Rafları yaptırdığınız marangoza gidip ekstra parçalar alarak rafınızı büyütme imkanınız olacaktır.

Seçeceğiniz kitaplık veya renklerde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur raf renginin duvar rengi ve oda dekorasyonu ile uyumu olmalıdır. Çok zıt renkler seçmemeye dikkat edin.

Şimdi hep beraber sizler için araştırdığımız dekorasyon için en güzel kitaplık modellerini inceleyelim.

Dekorasyon İçin En Güzel Kitaplıklar

Bir önceki yazımız olan Araba Lastiğiyle Yapılan Dekorasyon Aksesuarları başlıklı makalemizde araba lastiğiyle koltuk, araba lastiğiyle neler yapılır ve araba lastiğiyle sehpa hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu