AksesuarDekorasyon

Bohem Ev Dekorasyonu

Bohem Ev Dekorasyonu

Bohem Ev Dekorasyonu

Merhabalar,

Bohem tarzı için bir sürü desen, çokça aksesuar, renkli mobilyalar gerekiyor. Evinizin böyle olmasını farklı görünmesini istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Bulduğumuz bilgiler ve dekorasyon çeşitleriyle iç mimarların bohem tarzını nasıl oluşturduğunu anlayabilirsiniz. Bulduğumuz dekorasyonlar kişisel olarak kendi tarzınıza dönüştüreceğiniz tarzda. Sevdiğiniz renklere desenlere göre bohem ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Salonlarda, yatak odalarında, yemek odalarında ve daha pek çok yerde bohem bir dekoru nasıl oluşturacağınıza bir bakalım.

Boho şık bir oturma odası oluşturmak, tamamen farklı ve kişiselleştirilmiş bir atmosfer yapmak demektir. Aslında, bu stilin en iyi özelliği, istediğiniz herhangi bir sanat eserini, kendi eserlerinizi ve renk karışımını istediğiniz şekilde kullanabilmenizdir. Bohem ev dekorasyonu genellikle renkli olarak oluşturulsa da daha sakin bohem ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz

. Ahşap, kürk, farklı kumaşlar, deri ve bitkiler ile bohem tarzını sadelikle yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Boho elemanları, nötr iç mekanları hareketlendirmek için harika bir yoldur. Boho, çingene stili iç mekanlarında şık olan şey, vintage eşyalarınızı karıştırabilirsiniz. Sandalyeler, koltuklar ve kanepeler oldukça harika görünebilir. Bohem tarzı ev dekorasyonu önerilerimiz var. Mesela derin kahverengi renkler, duvara asılı desenli bir halı ve desenli tekstillerin karışımı son derece ilginç bir görüntü oluşturur. Parlak renklerle cesurca oynamak, odaya benzersiz bir dokunuş katar. Pastel renkler, nötr iç mekan isteyenler için ancak boho dokunuşlarıyla harika iş çıkarıyor. Uzun açık raflar, boho evlerde aksesuarlar görüntülemek için mükemmeldir. Bohem ev dekorasyonu için renkli desenlerle çok sayıda yastık atılan geniş kanepe, bir yapmanız gereken ilk şeydir.

Bohem Ev Dekorasyonu Tarzı

Desenli halı, herhangi bir odaya biraz karakter katmak isteyenler için cesur bir çözümdür Bu tarz bir dekorasyon için. Duvarlardaki cesur boyadan desenli halıya kadar bohem evler vurgularla doludur. Duvarlar için güzel tablolar ise vazgeçilmez unsurlarındandır bohem ev dekorasyonu oluşturmak için. Tuğla duvarlar endüstriyel oturma odalarında daha hoş karşılansa bile, boho dekorasyonda da tercih edebilirsiniz. Sadece çok kadınsı dokunuşlar ve renkler eklediğinizden emin olun. Yastıklar atın ve pembe perdeler iyi olabilir.

En iyi dekorasyon ekibi olarak bohem ev dekorasyonu örnekleri bulduk ve galerimizde sizinle paylaşıyoruz. Galerimize bakmadan geçmeyin…

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu