Abajur - AydınlatmaÇalışma MasasıGenel

Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar

Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar

Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar

Dekoratif detaylarda eksik olabilecekleri minimalist lambalar, şekil ve tasarımlarıyla fazlasıyla telafi ediyor. Tavan, zemin, duvar veya masa olsun, size 24 favori minimalist stil ve tasarım lambamızı gösteriyoruz.

Bir alanın görünümü, seçtiğimiz aydınlatma ve lamba tasarımlarından önemli ölçüde etkilenebilir, bu nedenle son seçimi yapmadan önce birkaç önemli hususa özellikle dikkat etmeye değer: yükseklik, stil, yükseklik. ya da değil, aydınlatma efekti vb.

Piyasadaki çok çeşitli tekliflere göz atmak da bir mayın tarlası olabilir, bu yüzden size biraz yardımcı olmak için favori markalarımızdan en çok beğendiğimiz 24 minimalist lambayı bir araya getirdik .

Tüm bütçeler için bir şeyler seçmeye çalıştık, böylece gerçek yatırım parçaları olan tasarım klasiklerinden 100 dolardan daha düşük maliyetli daha uygun fiyatlı seçeneklere kadar her şeyi bulacaksınız. Bununla birlikte, sunulan tüm lambalar sade ve minimalist bir tasarıma sahiptir, hiçbir ayrıntı gereksiz veya gereksiz değildir: her lamba işlevseldir ancak güzeldir.

Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar
Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar

Minimalist Tavan Lambaları

Aydınlatma her zaman evlerimizde önemli bir rol oynamıştır. Geceler karanlıklaştıkça, kaçınılmaz olarak iç mekanlarda daha fazla zaman harcıyoruz, bu nedenle oturma odanızı, yemek odanızı, yatak odanızı veya mutfak dekorunuzu tamamlamak için en iyi sarkıt aydınlatmayı seçmek özellikle önemlidir.

Salon lambası
Salon lambası

Zemin Lambaları

Zemin lambaları gerçekten göz alıcı. Boyutları ve yükseklikleri sayesinde zemin lambaları herhangi bir alana heykelsi bir his katar. Ve İskandinav tarzı bir zemin lambası ise , çok daha iyi! Tasarım ve işlevsellik arasındaki mükemmel denge.

Ayaklı Lambalar
Ayaklı Lambalar

Masa Lambaları

Kaliteli bir masa lambası, daha iyi görmenize, konsantre olmanıza ve elinizdeki işi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz havayı yaratmanıza yardımcı olabilir. Doğru aydınlatma hayati önem taşır. Ve dahası, eğer çalışıyorsanız.Bir dergi yatak odası için pastanın üzerine son krema. Zarif ve abartısız minimalist tasarıma sahip şirin ve şirin bir başucu masa lambası . Ve onu bir İskandinav komodini ile birleştirirseniz , zaten “çok fazla” olabilir.

Masa Lambaları
Masa Lambaları

İster katı bir minimalist olun, ister mevcut dekorasyon düzeninizi azaltmak isteyen bir tasarım aşığı olun, şık ve abartısız bir minimalist lamba, evinizdeki herhangi bir alana incelik katacağından emin olabilirsiniz.

Dekorasyonda Kullanılan Minimalist Lambalar

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu