Dekorasyon

Duvar Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler

Boş Duvarları Dekore Ederek Güzelleştirin

Duvar Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler

Duvar Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler Evinizin duvarlarını boş bir tuval gibi düşünün. Güzel ve kişisel bir şey yaratmak için doldurmak için sonsuz olanaklarınız var. Kendinizi tipik resimler koymakla sınırlamak veya duvarları güzel bir renge boyamakla kalmanız gerekmez. Ayrıca serin raflar, evde yaptığınız aynalar, posterler, çelenkler asabilir ve hatta yeşil duvarlar koyabilirsiniz. Duvar dekorasyonu bir sanattır! İşte düşünmeye başlamanız için 14 fikir.

Şık Duvar Dekorasyonu
Şık Duvar Dekorasyonları

Handfie’de olduğu gibi, her yere bitki koymak isteyenlerdenseniz, bu fikre iyi bakın, böylece sulu meyveler duvarlarınıza tırmanabilir. Tiger gibi dekorasyon mağazalarından satın alabileceğiniz veya biraz ahşapla evde yapabileceğiniz geometrik kenarlı bir tepsi ile süper havalı bir dikey saksı oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, tepsinin alt yarısında bir miktar tavuk teli ve ardından jeotekstil ağ zımbalamanız gerekir. Alt tabakayı doldurun ve makas yardımıyla ağda delikler açın ve sukulentleri yerleştirin. Duvarlara renk ve romantik bir dokunuş kazandıracak fikir. Ve çok çok kolay. Plastik ve kumaş yapay çiçekler satın alın ve bunun gibi ev yapımı bir çelenk oluşturmak için biraz sıcak tutkalla birbirine bağlayın.

Çerçeveli Duvar Dekorasyonu
Çerçeveli Duvar Dekorasyonları

Bir duvarı tamamen doldurma fikrine bayılıyoruz. Tipik klipsli klasörlerin çoğu ve her birinde güzel folyo. Hepsini iyi hizalanmış ve duvarın her yerine asın ve istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz bir duvar resminiz olacak. Bir mesaj oluşturmak için fotoğraflar, harika resimler, harfler koyabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler
Duvar Dekorasyon İçin Muhteşem Fikirler

İskandinav esintili dekorasyonu sever misiniz? Delikli panelli bu raf böyle bir ortama çok yakışıyor. Bu fikrin en iyi yanı, çok yönlülüğüdür: İstediğiniz rafları ahşap bir üst ve dairesel çıtalarla yerleştirin ve her türlü öğeyle süsleyin. Bitkilerin yoğun yeşili ile ahşabın açık tonunun birleşimi çok çok iyi.

Duvar Tabloları
Duvar Tabloları

İskandinav noktası olan başka bir fikir. Bu duvar kağıdı ile ahşap saat hakkında ne düşünüyorsunuz? Duvarın tamamını doldurmaz – tabii ki gerçekten harika olabilen saatlerle doldurmak istemiyorsanız – ancak yaratıcı bir dokunuş eklemek için harika. Yapması oldukça basit: Sadece ahşap, duvar kağıdı, şerit için deri ve evinizdeki başka birinden geri dönüştürebileceğiniz bir saat mekanizmasına ihtiyacınız var. Farklı parçaları birleştirmek için geometrik şekiller ve bir iplik veya ip ile renkli karton. Kolay ve güzel! Bu çelengi evde görselleştiriyor musunuz? Bu, Etsy zanaat portalında satılmaktadır, ancak bunu kendiniz yapabilirsiniz.

Duvar Dekorasyon Örnekleri
Duvar Dekorasyon Örnekleri
Duvar Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler ve Örnekler

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Ayna Modelleri başlıklı makalemizde Balık Gözü Ayna Modelleri, MEŞE AHŞAP ÇERÇEVELİ YUVARLAK AYNA ve Yemek Odası Yuvarlak Ayna Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu