Abajur - Aydınlatma

En İyi Aydınlatma Önerileri

En İyi Aydınlatma Önerileri

En İyi Aydınlatma Önerileri

Merhaba arkadaşlar, ev dekorasyonu yaparken dikkat etmemiz gereken önemli unsurlardan biri de evin aydınlatma sistemidir. İyi bir ev aydınlatma sistemi evin havasına güzel bir tatlılık katabilmektedir. Evinize nasıl bir aydınlatma yapabilirsiniz, nasıl bir aydınlatma ile evi daha güzel gösterebilirsiniz gibi soruların yanıtını bu konumuzda bulabileceksiniz. Ev dekorasyonu yaparken en iyi aydınlatma önerileri ile sizlere destek olmaya çalışacağız.

Aydınlatma sistemi yapacağımız zaman ilk dikkat etmemiz gereken nokta evin mimarisidir. Evin mimarisine uygun bir aydınlatma sistemi yapmamız gerekmektedir. Bunun yanında evimizin dışarıdan gelen güneş yada diğer ışınlar tarafından nasıl desteklendiği gelen ışıkların hangi açılarla geldiği gibi durumları da göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Eğer geniş ve yüksek tabanlı bir eve sahipseniz ve eviniz modern çizgilere sahipse siz de bu modernliğe daha fazla modernlik katmak istiyorsanız böyle bir ev için tavandan sarkıt aydınlatma sistemleri kullanabilirsiniz. Aydınlatma renklerini de duvar rengi ve dekorasyon renklerine uyumlu olarak seçebilirsiniz.  Yada farklı bir aydınlatma sistemi istiyorsanız duvarlara montelenen aplik modellerini deneyebilirsiniz. Yanında masaüstü aydınlatma gibi narin aydınlatmalarla da destekleyebilirsiniz.

En İyi Aydınlatma Önerileri

Eğer evinizde özgün bir ambiyansa sahipseniz ve modern görünüme daha da modernlik katmak istiyorsanız. Tavanlarınızı modern ve şık ledlerle döşeyebilir özgün bir bir aydınlatma sistemi oluşturabilirsiniz. Böylece özgün olan evinize loş bir ışık sistemi de yapmış olursunuz. Bu tarz aydınlatma örneklerini de konumuzun galerisinde sizlere örnek amaçlı paylaşacağız.

Yatak odanızın aydınlatmasını yaparken biraz daha titiz davranmanız gerekmektedir. Yine odanızın fiziksel durumunu göz önünde bulundurarak çok yüksek ışıklar kullanmadan odaya loş bir aydınlatma sistemi yapabilirsiniz.

Çocuk odalarının aydınlatmasını yaparken ise tam tersi odayı daha iyi aydınlatmanız gerekmektedir. Çocuklarınız odada vakit geçirirken içleri bunalmamalıdır. Ayrıca çocuk odası aydınlatmalarında çizgi film kahramanları v.b. dekorlu aydınlatma modelleri kullanarak çocuklarınız için odalarını daha eğlenceli bir hale de getirebilirsiniz.

Mutfak v.b. alanların aydınlatmasını yaparken ise oldukça titiz davranılması gerekmektedir. Buralarda aydınlatma sistemi yapıldığında tüm kör noktaların iyice aydınlanabileceği şık bir aydınlatma sistemi kurulmalıdır. Bayanların en çok vakit geçirdiği alanlar olan mutfaklarda çalışma saatlerinde kolaylık sağlayabilmek için iyi bir aydınlat.ma sistemi gerekmektedir.

Şimdi hep beraber sizler için dekormodelleri ekibinin hazırlamış olduğu en iyi aydınlatma önerileri galerisini hep beraber inceleyelim. Aydınlatma sistemine dair evinize uygun bir aydınlatma modeli bulmanız dileğiyle…

En İyi Aydınlatma Önerileri

Bir önceki yazımız olan En Güzel Bahçe Aydınlatmaları başlıklı makalemizde 2021 En Güzel Bahçe Aydınlatmaları, bahçe abajurları ve bahçe aydınlatma fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu